Burun estetiği sonrası burnuma ne zaman dokunabilirim?

asegul ay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
7
0
18
Burun ameliyatı oldum burnumu sağa sola hareket ettiremiyorum rahat rahat dokunamiyorum
Normal insanlar gibi dokunma sumkurme hareket ettirme ne zaman olur ya da hep böyle mi kalicak

Burun ameliyatı oldum burnumu sağa sola hareket ettiremiyorum rahat rahat dokunamiyorum
Normal insanlar gibi dokunma sumkurme hareket ettirme ne zaman olur ya da hep böyle mi kalicak
Bundan sonra eski esnek burnunu unut istediğin gibi eğip bukmekte yok. Yapma ztn niye yapasin. Sumkurme de aşağı yöne dogru asilmadan yapacaksin yine nefes kuvveti ile sumkur yani. Yeni bir dönem başlıyor en hassas noktan burnun bundan sonra. Yani cekistirme

merhaba ben de burun ameliyatı oldum. 2 sene oldu şuan 2 doluyor hatta. bıçak değince maalesef burun ucu halen uyuşuk oluyor geçmiyor o. burun yapısına göre değişir benim ki kalın deriliydi anca oturdu.halen önemli ama minnak bir burnum var çok seviyorum:) sümkürme sağa sola hareket yapıyorum ama çok yeniyken peçete falan kıvırıyordum içine. şuan saten kuruyan mukozoları cımbızla çekiyorum maalesef. sizin burun da zamanla oturur en fazla 3 sene sonra anca topluyor. burun ucu hep uyuşuk olacak :) sağlıklı günler geçmiş olsun inşallah

Biraz sağlıksız hissettiren bir olay maalesef.. teşekkür ederim
yok sonuçtan memnun kalırsanız her aynaya baktığınızda ne kadar güzelim iyi ki yaptırmışım oh sonunda nefes alıyorum diyeceksiniz:) benim nefes problemim olduğu için oldum o kadar olmuşken azıcık estetik dokunuş yaptı doktorum. 1 seneden sonra oturuyor burun rahat olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…