Burun estetiği revizyon, anksiyete ve depresyon

atabilirsiniz tabiki…
muhtemelen kaburgadan alacaklar ve hayır bulamadım bir de ahmet islam var. türk doktorları kesmeyi biliyor uzatanlar yabancı doktorlar… bizim doktorların kestikleri burunları uzatıyor yabancılar
Fairy bana özelden yazar mısın… benim columellayı almış septum kıkırdağına sabitlemiş domuz gibiyim…. Bu septum perforasyonuna kadar gider mi 1. Yılı bekliyorum ….. Columella retrakte mevcut bende şuan bunu çözecek sadece Tural fatullah var gibi… dün aradım 200 binden başlıyor işleme göre fiyat değişiyormuş… devlette bunun üzerine çalışma yapan üni hastanesi falan bulsak… belki bizi kabul ederler beraber araştıralım forumda bizim durumda başka birisini göremedim bana özelden yazsana

Arkadaşlar sürekli modumu yüksek tutmaya çalışıyorum ama korkunç bir burunla kalakaldım. Dün arkadaşlarım görünce neden yaptın ki yüzün yaşlanmış sert gözüküyorsun falan dedi. Ben zaten beğenmiyorum aşırı kalkık ve kısa, o kadar ağladım ki. İnsan içine çıkmak istemiyorum inanın. 1 ay oldu ne istediğim kadar düştü ucu ne kusurlar azaldı. Süreç çok yorucu kendimi hiç beğenmiyorum fotoğraf çekinemiyorum. Defalarca fazla kalkık bir burun istemediğimi söylememe rağmen böyle bir sonuçla karşılaşmak.
Revizyon içim araştırma içindeyim. Benimle aynı sıkıntıyı yaşayıp revizyon yaptıran var mı ?
Merhaba. Burnunuzun son durumu nedir? İstediğiniz seviyeye indi mi zaman içerisinde acaba?

X