Burun estetiği revizyon, anksiyete ve depresyon

Tabii biliyorum ama inanın çok kısa ve iğreti duran bir burnum var. Bir sene beklemem gerektiğini biliyorum mecburi zaten ama sadece arkadaşlarım değil ki insanlar sokakta dönüp bakıyorlar. Güzel bir kadın olsam anlarım, güzel de değilim. Burun inanın çok tuhaf duruyor hani yüzümle uyumsuz. Revizyon tabii riskleri ile geliyor ama kimse burun deliklerinin 2 metre öteden sinyal çakmasını istemez. Zaten olursam Eren Taştan veya Tural Hoca gibi isimlere olmak istiyorum. Olmadı böbreğimi satarım artık Dün 1 ay kontrolüne gittim hala burun ucunun düşeceğini görüntünün böyle kalmayacağını söyledi doktorum ama gerçekten bir tuhaflık var burnumda.

Bu arada sihirli denek beklemiyorum. İstediğim sadece önden domuz görüntüsünün gitmesi burun ucunun doğal noktaya gelmesi.

Gayet güzelsin. Bazı arkadaşlar kıskanç olabiliyor, dikkate bile alma.
Teşekkür ederim. İnanın değilim çok takıldığım bir şey değildi ama burun değişirse bir şeyler değişir diye düşündüm şansıma artık. Çok kısa domuz gibi bir burunla kaldım. Tüm simam kötü yönde değişti. Şu an makyajla bile toparlayamıyorum suratımı artık biraz üzgünüm. Umutlarım tükendi yani. Gerçekten teşekkür ederim iyi niyetiniz için

Yani sizi görmediğimiz için çok ısrarla ol yada olma diyemem resimler üzerinden gerçekten çok kötü bu burunla dışarı çıkılmaz diyecek bir durum yok sadece kalkık olmuş evet dediğim gibi yüzünüzde kesinlikle çirkin durmuyor burada gördüğüm kadarıyla ama siz bence arkadaşlarınızıda bir gözden geçirin tamam dürüst olacaksın yeri geldi mi söyleyeceksin ama daha yeni ameliyat olmuş birine bu tarz yorumlarda bulunmak ya cahillik ya kötü niyetten gelir.illa olacağım derseniz 1 yıldan sonra birkaç revizyonda iyi hocayla görüşün ama ciddi maliyeti olacak para falan biriktirin

Bu arada sihirli denek beklemiyorum. İstediğim sadece önden domuz görüntüsünün gitmesi burun ucunun doğal noktaya gelmesi.
İşte bazen onu düzelteyim derken başka bir sorunla kalıyorsun revizyon olunca adam ee bu revizyon olur böyle şeyler deyip iyice işin içinden çıkabiliyor ondan diyorum zaten her doktor revizyon kabul etmiyor sana bakıyor uğraşmak istemezse yapmam diyor.bunları yaşadım daha önce o yüzden bilginiz olsun.

bence yanlış düşünüyorsun çok hoş olmuş ileri süreçte burun ucu azda olsa düşer merak etme. acaba doktor ve fiyat bilgisi alabilirmiyim?

bence yanlış düşünüyorsun çok hoş olmuş ileri süreçte burun ucu azda olsa düşer merak etme. acaba doktor ve fiyat bilgisi alabilirmiyim?
Ben başarılı bulmadığım içim vermek istemiyorum ismini açıkçası, kötü mü kanaat getiremiyorum 6 ay olmadı çünkü. Üzgünüm

Teşekkür ederim uyarılarınız için aklımda olacak ama gerçekten ben dik burunla yaşamak istemiyorum

Artık öğrenci olarak nasıl biriktiririm bilemiyorum. Kendimi aynada görünce aşırı moralim bozuluyor. Hayırlısı ya.

merhaba geçmiş olsun. ben de sizin gibi sorunlar yaşamıştım gören herkes yamuk diyordu. (ki öyleydi bunu dile getirmeseler olmuyor sanki) asla fotoğraf çekilemedim yüzüm çok garip geliyordu bana. allahım aklıma geldikçe üzülüyorum. henüz erken bence zamana ihtiyacınız var. ilk ameliyat çok önemli lütfen kendinizi üzmeyi

Teşekkürler gerçekten yamuk kemerli umrumda değil o kadar kalkık ve domuz gibiyim ki. Tek isteğim düşmesi ama sanırım olmayacak revizyon için hazırlanıyorum ben de.

Artık öğrenci olarak nasıl biriktiririm bilemiyorum. Kendimi aynada görünce aşırı moralim bozuluyor. Hayırlısı ya.
Canım sana mesaj atacağım domuz neymiş afedersin göreceksin bende hem kısaltmış hem küçültmüş burnumu taklacı güvercin gibi takla attırmış hem haline şükredeceksin bitik haldeyim o kadar kötüyüm ki 19 eylülde oldum ama tövbeler içindeyim kendime yazık ettim allahtan canımdan burnumdan tövbe ediyorum neler etmişim ona bir kasaba gidip onu kestirmişim bana ne kötülüğü oldu ki beğenmedim üstelik bebek gibi burnum varmış şimdi asla silip burnumu istediğim gibi hareket ettiremeyeceğim ailemi de bitirdim mahvettim kendimi dua edip sabır diliyorum ama mesajlara bak sana bir kaç şey diyeceğim

Canım sakın sakın uzak dur eğer cidden elin kadar bir burnun yoksa ciddi nefes problemin yoksa uzak dur kardeşim oldu çevremde herkes çok memnun ama asla kendi burnun gibi olmuyor yüzünde bir taş gibi bişey var sakın yani eski burnuma dönmek için 2-3 parmağımı verirdim ama imkansız o burun o kıvraklık o yumuşacık anadan doğma Allah vergisi burun o his bir daha asla ama asla gelmeyecek

A
Abla daha yeni oldun, sert olması çok normal, kalkık olması da normal

Me
aynı sorun columella ve infratip lobule yok sende de… kaldırmıs koymus beceriksiz doktor. burun indirilecek belki de columella strurt graft gerekecek sana da…
aynı sorun columella ve infratip lobule yok sende de… kaldırmıs koymus beceriksiz doktor. burun indirilecek belki de columella strurt graft gerekecek sana da… merhaba
Merhaba size mesaj atıcam bakabilir misiniz bende de aynı sorun var columella kıkırdağımı almış yukarı sabitlemiş beynim görünüyor maykıl ceksın gibiyim delirmemek için zor duruyorum psikiyatriye gittim ilaca başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…