Burun estetiği olmak istiyorum

Ebrurumeysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
53
18
28
Slm kızlar yaşım 30 bugüne kadar estetik hiç düşünmedim ama buaralar düşünüyorum devlet hastanesi yada araştırma hastanesinde sizce zorlu bi süreçmi ölüm riski de var bırazda korkuyorum dudaklarımada dolgu yaptırmayı düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20241013_094516.jpg
    IMG_20241013_094516.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 81
Slm kızlar yaşım 30 bugüne kadar estetik hiç düşünmedim ama buaralar düşünüyorum devlet hastanesi yada araştırma hastanesinde sizce zorlu bi süreçmi ölüm riski de var bırazda korkuyorum dudaklarımada dolgu yaptırmayı düşünüyorum
Devlet, özel, araştırma değil mesele iyi bir doktor bulabilmek. Benim kuzenim devlette oldu burnunu berbat etti doktor eski burnu daha iyiydi. Ben de olmak istiyorum da korkuyorum siz gibi.

Burnun guzel oncelikle. Olum riski var maalesef. Ben de cok cok cok korkuyordum. Insanlar hic dusunmeden harekete gecebiliyorlar. Ben de onlardan degildim. Korkum muthis bi derecedeydi. Beni rahatlatan sey iyi, guler yuzlu, guven veren bi doktor ve a sinifi hastane oldu. O dedigim doktorlar bile baska hastanede olamazdim. Yani burnun guzel ama illa soyle olsa boyle olsa diyorsan icinin olabilecek en iyi rahatlikta olacagi bir hastane de secmelisin. Para biriktir bence daha yasin genc. A sinif hastanede ol. Bu beni rahatlatmisti biraz.

Ya benim şuan özeli verecek param yok ondan devlet dedim
Dediğim gibi özeli devleti yok bu işin önemli olan ehil kişiye yaptırmak. Ayrıca burnunuz kötü değil çok takıntılıysanız dolgu yaptırabilirsiniz burnunuza. Bu arada ameliyat değil de anestezi öldürebiliyor maalesef.

Anestezi mezunuyum. Onlarca estetik ameliyatına girdim. İşin ehli ellerde çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Ben de önceden düşünüyordum ameliyat olmayı ama işin içine girip neler olduğunu görünce aklıma hep ameliyathane ortamı geliyor 😂 Bilmeden girmek daha kolay olabilir. Devlet ya da araştırma hastanesi düşünüyorsanız genelde doktorların yoğunluğu çok oluyor ve aylar sonrasına randevu verebiliyorlar. Bunu göz önünde bulundurun. Ben araştırma hastanesinde staj yaptım saat 4 e kadar 5-6 tane çok yoğun bir şekilde ameliyat yapıyordu doktor bey. Bulunduğum şehirde meşhurdu. Ve çevremden randevu alıp gidenlere 4-5 ay sonrasına ameliyat günü veriyordu öyle söyleyim.

Estetik olmak güzel şey ama sizin burnunuz muhtemelen çok kavisli bir burun olmayacak. Düz inecek. Estetik olduktan sonra buna kafayı takmayacaksaniz olmanızı tavsiye ederim.

Dediğim gibi özeli devleti yok bu işin önemli olan ehil kişiye yaptırmak. Ayrıca burnunuz kötü değil çok takıntılıysanız dolgu yaptırabilirsiniz burnunuza. Bu arada ameliyat değil de anestezi öldürebiliyor maalesef.
Ozeli devleti var maalesef. Keske olmasa ama var. Hastanede hijyen eksikligi nedeniyle mikrop varsa ehil kisi ne yapsin mesela. Kizin korkulari var. Burnum kotu olur korkusundan bahsetmiyor sadece. Yoksa evet ehil doktor her yerde iyidir. Ama hastane sartlari da onemli. Medyada duydugumuz haberler hep ya devlet hastanesi ya adi madi duyulmadik, yeterli kaynagi muhtemelen olmayan ozel hastaneler. Tabii ki en iyi hastanede de sorun cikabilir ama iste riskin en az oldugu yer a siniflari.
bir de dolgu cok tehlikeliymis. Oyle diyorlar. Gene ehil ellerde yapilan baska olur ama genel olarak tehlikeliymis. Goz sinirlerine zarar vrrebiliyormus ne gerek var yani.
Sadece anestezi degil, ayrica ameliyat da gayet oldurebilir. Ben cok arastirdim bunlari ve korkudan hep vazgectim. Iyi bir ozel hastane cok yardimci oluyor korkular konusunda. Daha guvende hissedersin kendini. Ve tekrar soyluyorum canim burnun guzel. Yani su an herkesin burnu acayip muntazam evet onlarin yaninda kotu geliyor olabilir sana ama aslinda degil. Normal bi burun iste. Yamuk degil, oyle ciddi bi kemeri yok, dusuk degil. Ama sen bilirsin yapilir mi yapilir istense. Bir de muntazam duran burun derken herkes yapayliktan oluyor. Ben hemen anliyorum yapik burunlari. Burada harika olmus denilen bazi burunlar da bana hos gelmiyor. Herkes ayni kiyafeti giyiyor gibi. Eskiden kimse estetigi belli olsun istemezdi. Bu topicte bile coook gerilere gidersen isteklerin nasil da acayip sekilde degistigini gorebilirsin. Simdiki nesil yapaylik seviyor ilginc ama boyle. Aklini belki bunlar karistiriyordur. Para biriktirirken iyice dusunursun de hem. Para biriktir a sinifina git :))

Bence burun ameliyatı olabilirsiniz ama dudak dolgusuna inanın hiç gerek yok onun kötüsü burun estetiğinden bile yapay duruyor inanın. Ek olarak dolgular eriyebilen maddeler de değil, yaptırdıkça yetersiz bulup daha fazlasını isteyebilirsiniz. Bunun bir sonu yok. Burun,dudak bitse insan bu sefer de kafayı başka bir yerine takıyor. Hayat böyle geçmiyor gerçekten. Sonuçta kimseye güzellik borçlu değiliz, manken,oyuncu değiliz öyle bir iddiamız da yok. Siz yine dilerseniz burun ameliyatı olan ama bence dolguluk bir tarafınız yok

Bence burun ameliyatı olabilirsiniz ama dudak dolgusuna inanın hiç gerek yok onun kötüsü burun estetiğinden bile yapay duruyor inanın. Ek olarak dolgular eriyebilen maddeler de değil, yaptırdıkça yetersiz bulup daha fazlasını isteyebilirsiniz. Bunun bir sonu yok. Burun,dudak bitse insan bu sefer de kafayı başka bir yerine takıyor. Hayat böyle geçmiyor gerçekten. Sonuçta kimseye güzellik borçlu değiliz, manken,oyuncu değiliz öyle bir iddiamız da yok. Siz yine dilerseniz burun ameliyatı olan ama bence dolguluk bir tarafınız yok
Çok teşekkür ederim ama bu güne kadar hiç düşünmedim hep doğallıktan yanaydım ama çevre filan çok etkiledi sanırım

Burun estetiği yaptırmayı çok istiyorsanız yaptırın iyi bir doktor referansları sağlam devlette bulursanız neden olmasın. Ama çok da basit bir ameliyat diyemem bence burnunuz kötü değil dışarıdan bir göz olarak yaptırmaya değer mi bilemedim :KK70:

X