Burun estetiği kalkık burun

beyazambak07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
6
2
23
Merhaba arkadaşlar ben 3 ay önce burun estetiği oldum fakat hala kendime alışamadım burnum çok kalkık geliyor hala ki kalkık .. ve yüzüme yakışmadı sanki revizyon olmayı düşünüyorum şimdiden doktor önerisi olan var mı :KK43:

Eklentiler

• IMG_0228.jpeg
    IMG_0228.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 315
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 3 ay önce burun estetiği oldum fakat hala kendime alışamadım burnum çok kalkık geliyor hala ki kalkık .. ve yüzüme yakışmadı sanki revizyon olmayı düşünüyorum şimdiden doktor önerisi olan var mı :KK43:
bana özelden fotoğraf atabilirmisin benimde baya kalkıktı yavaş yavaş iniyor sanki

Bana resim atarmısını? Doktora söylemişmiydiniz çok kalkık olmasın diye.. benimde 3 ay oldu ucu yamuk gibi geliyor hiç mi. memnun olan yok ameliyat olup

Bana resim atarmısını? Doktora söylemişmiydiniz çok kalkık olmasın diye.. benimde 3 ay oldu ucu yamuk gibi geliyor hiç mi. memnun olan yok ameliyat olup
Ekledim resmi doktor çok kalkık değil diyor ama herkes kalkık olduğunu söylüyor ki bana da kalkık geliyor çok zor işler gerçekten burun ameliyatı

Önden görüntüsü de önemli tabi ama gayet güzel duruyor. Çoğu doğal istiyor gerçi ama ben kalkık seviyorum kendi burnumu da kalkık istedim. Memnunum ama önden deliklerin görüntüsü nasıl önemli olan o. Bence asimetri yoksa delikler de önden rahatsız etmiyorsa tekrar ameliyat falan olmayın.

3 ay çook kısa bir süre zamanla burun oturuyor ve gözün alışıyor şu an sana kalkık gelmesi normal çünkü yüzünün tam ortasında henüz alışamadığın bir burun var ☺️ Biraz zaman ver en azından tam oturduktan sonra revizyon için karar ver burnun harika görünüyor

Valla profilden gayet güzel görünüyor 🔥🔥 özelden bikac farklı açıdan resim atabilirmisin.Dr kim

X