Burun estetiği doktor öneri dr celal kul

zzatc98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
2
0
24
Kızlar lütfen yardımcı olun. Çok uzun zamandır araştırıyorum. Bu doktorların arasında burun estetiği geçirmeye düşünüyorum bu yaz. Eğer kötü veya iyi bir şey duydunuzsa lütfen benimle paylaşın, aciiil bir kaç haftanın içinde karar vermem lazım. En çok Dr Celal Kulun burunları beğeniyorum ama çok az yorum var internette maalesef, siz bir şey biliyormusunuz onun hakkında? Yardım edin nolurrr 🥺🥺 kalın deriliyim ve en büyük korkum gaga burun deformasyonu
Dr Celal Kul
Prof Şaban Çelebi
Dr Enes Yiğit
Dr Umur Akıner

Celal beye oldum, tavsiye etmem Umur Akıneri çok araştırdım ama fiyat olarak bi tık fazla gelmişti bana o zamanlar henüz olmadıysanız iyi araştırın lütfen 🙏

Celal beye oldum, tavsiye etmem Umur Akıneri çok araştırdım ama fiyat olarak bi tık fazla gelmişti bana o zamanlar henüz olmadıysanız iyi araştırın lütfen 🙏
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 🙏🏼 niye tavsiye etmezsiniz sorsam sıkıntı olur mu acaba

Şimdi şöyle ameliyattan sonra her şey harika giderse sorun yok yaptığı burunlar vs kötü diyemem ancak asla ilgilenmiyor yani herhangi bi sorunda destek olunmuyor ilgi alaka sıfır sizi dinlemiyor bile direkt eski burnunu hatırlamıyorsun galiba diye bi savunma yapıyor yani o kadar para verip bıçak altına yatacaksanız her anlamda başarılı ama daha önemlisi her zaman ulaşabileceğiniz ilgili alakalı sorularınızı yanıtsız bırakmayacak birini tercih edin, güzel bir burnunuz olur umarım ancak küçük bir sorun bile olsa yaptığı işin arkasında duran bir doktor bulun 🙏🏼

X