Burun ameliyatı sonrası kemer gibi şiş çıkması bakar mısınız (fotoğraflı)

oykssbby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
7
1
22
1 haftadır burun sırtımda fotoğraftaki gibi bir şişlik var kontrolüm ağustosun 1inde başına gelen ya da bilgisi olan var mı bakar mısınız ödem de olabilir ne olduğunu anlayamadım
GÜNCELLEME
Kendi kendine geçti artık gözle görülmeyecek şekile geldi gerçekten ödemmiş eğer başına gelen varsa endişelenmesin diye güncelliyorum doktorum masaj vermemişti masaj yapmadım sadece buz tuttum

Son düzenleme:
İki tarafta da aynı mı görünüyor tek taraftan mı belli oluyor sadece?

Doktorlar kesinlikle ödem diyor böyle durumlarda ama bende aynı sıkıntıyı yaşadım bariz bir şekilde iyi törpüleyemediklerinden olduğunu düşünüyorum 🤷‍♀️

Doktorlar kesinlikle ödem diyor böyle durumlarda ama bende aynı sıkıntıyı yaşadım bariz bir şekilde iyi törpüleyemediklerinden olduğunu düşünüyorum 🤷‍♀️
siz ne yaptınız duruyor mu hala yoksa lokal anestezi ile törpülettiniz mi yarın doktoruma fotoğraf atacağım ama ödem diyecek muhtemelen

24 Haziran 2024 de ameliyat oldum 1 haftadır burun sırtımda fotoğraftaki gibi bir şişlik var kontrolüm ağustosun 1inde başına gelen ya da bilgisi olan var mı bakar mısınız ödem de olabilir ne olduğunu anlayamadım
Bende de aynı sorun var maalesef
İlk günden beri kemer görüntüsü var
Dokundumda kemik parçası hissediyorum
Eskiden aynı yerde kemerım vardı ve doktorum aslında bıraz daha törpü yapması gerekiyordu.yeniden törpü yaparım dedi ama bakacaz artık
Sende belki ödemdir cok yeni daha çünkü
3 ay bekle ozaman belli olur

X