Burun ameliyatı sonrası burun delikleri

Yüzde asimetri olabilir doğru ama bunu ameliyat öncesinde söylemeliydi. İlk ameliyatta söylenir bu.. yüz ölçümü yapılır,benim gorustugum doktorlar yaptı,hafif asimetri bende de var böyle böyle olacak diye baştan soylediler, iş bittikten sonra yüzde asimetri var denmesi çok saçma.
Yok öyle bir şey asla yapmadı. Yüzde olan asimetri farklı burda burun ucunda tuhaf bir sıkıntı var. Bana mükemmel olmaz ama bu burnundan iyi olur dedi. Sonra tamponlar çıktı asistan dedi bir ay burnuna bakma dedi tamam dedim sonra sorunu anlatınca 6 ay bekle dedi bu nasıl bir şey anlamadım. 6.ayda ne diyecek göreceğiz

Yüzde asimetri olabilir doğru ama bunu ameliyat öncesinde söylemeliydi. İlk ameliyatta söylenir bu.. yüz ölçümü yapılır,benim gorustugum doktorlar yaptı,hafif asimetri bende de var böyle böyle olacak diye baştan soylediler, iş bittikten sonra yüzde asimetri var denmesi çok saçma.
Demek ki çok kötü bir sorunum olsaydı doktor beni başından böyle atacaktı. Ben doktorlara aşırı saygı duyan bir insanım bunu da sürekli dile getiririm. Bu doktorda bulunduğum yerde bayağı tanınan bir doktor çok güvenmiştim. En azından sonrasında da işinin arkasında olsaydı.

Herkesin yüzü asimetriktir. Sağdaki görüntü ile soldaki görüntünün tıpa tıp aynı olduğu insan yoktur. Fakat yüzümüz asimetrik olduğu için burnumuzun eğri mi bırakılması gerekir ya da burnumuzun eğri olması kabul mu edilmelidir? Sağdan daha kısa, soldan hafif daha uzun görünse bunu anlarım. Asimetrik görünebilir fakat eğrilik ile asimetri bence aynı şey değil. Sonucu da asimetriye bağlamak çok yanlış, sizce de öyle değil mi? Ben mi abartıyorum yoksa? Siz benim açtığım konudaki fotoğrafları gördünüz mü? Görmediyseniz bakın, işte adam eğri buruna asimetri diyor, çıldıracağım. 1 ay sonra 6. ay kontrolüm var, bakalım ne söyleyecek.

Demek ki çok kötü bir sorunum olsaydı doktor beni başından böyle atacaktı. Ben doktorlara aşırı saygı duyan bir insanım bunu da sürekli dile getiririm. Bu doktorda bulunduğum yerde bayağı tanınan bir doktor çok güvenmiştim. En azından sonrasında da işinin arkasında olsaydı.
Benim doktorum da tanınmış, gayet güzel burunlar yapan bir doktor. Tanıdığım 3 kişinin burnunu da yapmıştı, gayet memnunlar. Ben de çok güvenmiştim kendisine.

Herkesin yüzü asimetriktir. Sağdaki görüntü ile soldaki görüntünün tıpa tıp aynı olduğu insan yoktur. Fakat yüzümüz asimetrik olduğu için burnumuzun eğri mi bırakılması gerekir ya da burnumuzun eğri olması kabul mu edilmelidir? Sağdan daha kısa, soldan hafif daha uzun görünse bunu anlarım. Asimetrik görünebilir fakat eğrilik ile asimetri bence aynı şey değil. Sonucu da asimetriye bağlamak çok yanlış, sizce de öyle değil mi? Ben mi abartıyorum yoksa? Siz benim açtığım konudaki fotoğrafları gördünüz mü? Görmediyseniz bakın, işte adam eğri buruna asimetri diyor, çıldıracağım. 1 ay sonra 6. ay kontrolüm var, bakalım ne söyleyecek.

Benim doktorum da tanınmış, gayet güzel burunlar yapan bir doktor. Tanıdığım 3 kişinin burnunu da yapmıştı, gayet memnunlar. Ben de çok güvenmiştim kendisine.
En azından sonrasında da ilgilenenler işlerinin hakkını verseler. Sadece bu hayat var sanıyorlar ama ben asla hakkımı helal etmiyorum.

Sizin konunuza bakacağım. Ama asimetrik farklıdır yamukluk farklıdır. Bence başka doktorlara da sorun en azından elinizde bir veri olsun.

Sizin konunuza bakacağım. Ama asimetrik farklıdır yamukluk farklıdır. Bence başka doktorlara da sorun en azından elinizde bir veri olsun.
2 farklı plastik cerrah ile görüştüm, en az 6 ay beklemem gerektiğini söylediler. 6 aydan önce yorum yapmak yanlış olur dediler. İnanın çok üzgünüm... Konum bu, bakın da havalı burun görün. :KK43:

2 farklı plastik cerrah ile görüştüm, en az 6 ay beklemem gerektiğini söylediler. 6 aydan önce yorum yapmak yanlış olur dediler. İnanın çok üzgünüm... Konum bu, bakın da havalı burun görün. :KK43:
Fotoğraflarınıza baktım evet bir yamukluk var ama aşırı kötü değil. Yani bekleyin ve çok iyi araştırın. Aslında ilk ay gayet iyiymiş neden sonra öyle olmuş ki?

Sizin Burnunuzu gördüm hatta özelden konusmustuk C çiziyordu zaten bastan aşağı hatalı yapmıştı bana gore,sırtta çıkıntı var, ucu düşmüş,yamukluk ne ararsanız var, alın orta çizgisinden dudak çizgisine doğru bir çizgi iner ve o şekilde yamukluga bakılır burun ameliyatında vs. Hafif asimetri vardır kiminde,kiminde epey yamuktur fakat doktorun işi bunu ameliyatta en minimal seviyeye indirmektir.Kikirdaklar hafizalidir vs muhabbeti var fakat revizyon bunun için var revizyonda bunu düzeltmesi lazımdı. Doktorlar kendi sayfalarında sadece güzel sonuçlarını paylaşır hiçbiri kötü sonucunu yuklemez,doktorun popülerliğine ya da paylaştığı fotolara aldanipta gitmemek gerekiyor

Son hali kendi dogal burnunuz olsa guzel derim. Fakat 2 kere ameliyat masasına yatilmış bir burun için kötü,güzel felan diyip avutmaya gerek yok yapamamış bastan söyleyecekti ozaman 10'da kaçlık bir burun yapabilecegini ben zaten size hak veriyorum.sizin istediğiniz olmadiktan sonra estetiğin ne anlamı var...Zorunlu olmazsa olmaz bir ameliyat değil bu sizin istediğiniz olmalıydı:KK43:

Son hali kendi dogal burnunuz olsa guzel derim. Fakat 2 kere ameliyat masasına yatilmış bir burun için kötü,güzel felan diyip avutmaya gerek yok yapamamış bastan söyleyecekti ozaman 10'da kaçlık bir burun yapabilecegini ben zaten size hak veriyorum.sizin istediğiniz olmadiktan sonra estetiğin ne anlamı var...Zorunlu olmazsa olmaz bir ameliyat değil bu sizin istediğiniz olmalıydı:KK43:
Haklısınız, konuşmuştuk sizinle. Aklımda tutamamışım. :) O kadar haklısınız ki... Burnum soldan iyi, sağdan berbatın da berbatı! Ben ameliyat olmadan önce sağ ne ise sol da oydu, iki yandan da eğriydi. Ne hikmetse şimdi iki ameliyat oldum, ikisinde de soldan iyi, sağdan feci! Ben bu defa bu adamla nasıl konuşacağımı gerçekten bilmiyorum. Sizin buradan yazdıklarınız ortada, e yamukluk ortada... Ben deliymişim, yamukluğu ben uyduruyormuşum gibi davranıyor. Bu arada, çevremdeki insanlar da "çok kötü değil" yorumları yapınca fıttırıyorum.

Son düzenleme:

Son hali kendi dogal burnunuz olsa guzel derim. Fakat 2 kere ameliyat masasına yatilmış bir burun için kötü,güzel felan diyip avutmaya gerek yok yapamamış bastan söyleyecekti ozaman 10'da kaçlık bir burun yapabilecegini ben zaten size hak veriyorum.sizin istediğiniz olmadiktan sonra estetiğin ne anlamı var...Zorunlu olmazsa olmaz bir ameliyat değil bu sizin istediğiniz

İşte bazen doktorlar hastanın psikolojisini düşünmüyorlar. Ben dedim doktora bu şekilde siz sorun olarak görmüyorsunuz diye ben rahatsız olduğum bu halle mi yaşayacağım. 6.ayda geçmezse bu halimi de paylaşın sayfanızda dedim. Hemen bu üslupla gelecekseniz gelmeyin diyor. Ben yanlış bir şey söylemedim ve kesinlikle saygımı korudum.

Fotoğraflarınıza baktım evet bir yamukluk var ama aşırı kötü değil. Yani bekleyin ve çok iyi araştırın. Aslında ilk ay gayet iyiymiş neden sonra öyle olmuş ki?
Sorun da o zaten. İlk yaptığı burun çok güzeldi, e baktın ki kıkırdağım kayıyor, ucu düşüyor; ikinci ameliyatta bunun önlemini al diye ameliyat oldum değil mi? Hatta aynı doktora gittim ki ne yaptığını ve yaptıklarının sonucunda burnumun nasıl tepki verdiğini bildiği için önlem alsın. Bugün tam 5 ay oldu ve sonuç ortada... Yine aynı süreç, yine aynı gidişat. Bir halt ettim, ameliyat oldum işte! Bir de bunun yıllar sonrası var... Kim bilir o zaman neler olacak? :KK43: Çok ama çok üzgünüm ya...

Haklısını, konuşmuştuk sizinle. Aklımda tutamamışım. :) O kadar haklısınız ki... Burnum soldan iyi, sağdan berbatın da berbatı! Ben ameliyat olmadan önce sağ ne ise sol da oydu, iki yandan da eğriydi. Ne hikmetse şimdi iki ameliyat oldum, ikisinde de soldan iyi, sağdan feci! Ben bu defa bu adamla nasıl konuşacağımı gerçekten bilmiyorum. Sizin buradan yazdıklarınız ortada, e yamukluk ortada... Ben deliymişim, yamukluğu ben uyduruyormuşum gibi davranıyor. Bu arada, çevremdeki insanlar da "çok kötü değil" yorumları yapınca fıttırıyorum.
Keşke biraz meslek ahlakı olan doktorlar ile karşılaşabilseydik.

Sorun da o zaten. İlk yaptığı burun çok güzeldi, e baktın ki kıkırdağım kayıyor, ucu düşüyor; ikinci ameliyatta bunun önlemini al diye ameliyat oldum değil mi? Hatta aynı doktora gittim ki ne yaptığını ve yaptıklarının sonucunda burnumun nasıl tepki verdiğini bildiği için önlem alsın. Bugün tam 5 ay oldu ve sonuç ortada... Yine aynı süreç, yine aynı gidişat. Bir halt ettim, ameliyat oldum işte! Bir de bunun yıllar sonrası var... Kim bilir o zaman neler olacak? :KK43: Çok ama çok üzgünüm ya...
Sizin için dua edeceğim inşallah kötüye gitmez. Ama bir daha ameliyat düşünürseniz çok iyi araştırın ve vicdanı olan bir doktor bulun.

İşte bazen doktorlar hastanın psikolojisini düşünmüyorlar. Ben dedim doktora bu şekilde siz sorun olarak görmüyorsunuz diye ben rahatsız olduğum bu halle mi yaşayacağım. 6.ayda geçmezse bu halimi de paylaşın sayfanızda dedim. Hemen bu üslupla gelecekseniz gelmeyin diyor. Ben yanlış bir şey söylemedim ve kesinlikle saygımı korudum.
Aaaa, çok güzel konuşmuşsunuz. Çok iyi bir fikir! Madem o artist gibi burunları paylaşıyorsun, benim bu halimi de paylaş da göreyim! Ben de ilk ameliyatımdan sonra buna benzer şeyler söyledim. Madem burnum güzel olmuş, neden paylaşmıyorsunuz dedim. Cevap vermedi. Bu gidişimde yine söyleyeceğim. Yalnız çok enteresan; burnum uzaktan çok güzel görünüyor ama yakından yamuk patates resmen!

bende ali oguz demire oldum allaha sükür hersey yolunda kızlar ınstagramda hastalara lütfen ulasın en dogru sonuc orda

Aaaa, çok güzel konuşmuşsunuz. Çok iyi bir fikir! Madem o artist gibi burunları paylaşıyorsun, benim bu halimi de paylaş da göreyim! Ben de ilk ameliyatımdan sonra buna benzer şeyler söyledim. Madem burnum güzel olmuş, neden paylaşmıyorsunuz dedim. Cevap vermedi. Bu gidişimde yine söyleyeceğim. Yalnız çok enteresan; burnum uzaktan çok güzel görünüyor ama yakından yamuk patates resmen!
Valla işte istemedikleri şeyleri duyunca hemen farklı konuşuyorlar. Zaten ben bu saatten sonra bu doktor ile bir daha ameliyat süreci yaşamam. Artık güvenim kırıldı ama hakkımı sonuna kadar arayacağım. 6 ay 1 sene sığındığı bunlarsa bekleyeceğim sonrasında da olması gerektiği şekilde de hakkımı arayacağım.

İnstagramda paylaşılanlar iyi sonuçlar. Ben kötü sonuçlarla karşılaştıkları hastaların yorumlarını da siliyorlar diye düşünüyorum.
doğru haklısın ama şikayette yok google baktım o da yoktu ordan guven aldım

bende ali oguz demire oldum allaha sükür hersey yolunda kızlar ınstagramda hastalara lütfen ulasın en dogru sonuc orda
Sizin adınıza çok sevindim. Fakat illaki onun da 50 hastasından 5'inde problem çıkıyordur çünkü bünye meselesi bu iş. Ben zaten bir daha ameliyat olamam. Hem maddi olarak karşılayabilmem mümkün değil hem de ne kadar çok ameliyat, o kadar çok risk demek. Fakat gelin psikolojimi bana sorun, ne haldeyim... Doktorların keyfi yerinde, bu hayal kırıklığı ile yaşamak zorunda kalan onlar değil!

X