Burun Ameliyatı Sonrası Genişlik ve Orantısızlık

rosemoonnn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
73
19
Selamlar herkese.
Bugün ameliyattan sonraki 17.günüm. Hem benim için hem de doktorum için çok zor bir ameliyat oldu.
Burnumun yan tarafından memnunum ama ön taraftan maalesef memnun değilim. Burnumun bir tarafı diğer tarafına göre çok orantısız ve geniş duruyor. Benim önceden burnum bu kadar geniş ve büyük değildi ama önden çok büyük duruyor, özellikle burun kanatlarım. Bunlar düzelir mi acaba ödemler indikçe? Burun ameliyatı olanlar ve tüm ödemleri inenler için sormak istiyorum bu soruyu. Burnumdaki o genişlik şişlikler inse bile kalır gibi hissediyorum. Fotoğrafı buraya bırakıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba daha yoğun işlem olan tarafta şişlik daha fazla olabiliyor şişlikler 6 ayda hafifliyor 1 senede burun anca oturuyor acele etmeyin geçmiş olsun

Tek tarafli kıkırdak greft koymuş gibi duruyor. Ödem inse dahi pek eşit bir görünüm olmayacak. Henüz çok yeni 6 ay sonra daha net yorumlanir.

Tek tarafli kıkırdak greft koymuş gibi duruyor. Ödem inse dahi pek eşit bir görünüm olmayacak. Henüz çok yeni 6 ay sonra daha net yorumlanir.
Bana da öyle geliyor sanki tam olarak düzelmezmiş gibi ama umarım bir mucize olur ve düzelir. Çok kafama takıldı. Benim burnum önceden de eğriydi ama bu sekilde eğri durmuyordu. Siz nasıl anlıyorsunuz bu arada hemen maşallah. 👏🏻

Selamlar herkese.
Bugün ameliyattan sonraki 17.günüm. Hem benim için hem de doktorum için çok zor bir ameliyat oldu.
Burnumun yan tarafından memnunum ama ön taraftan maalesef memnun değilim. Burnumun bir tarafı diğer tarafına göre çok orantısız ve geniş duruyor. Benim önceden burnum bu kadar geniş ve büyük değildi ama önden çok büyük duruyor, özellikle burun kanatlarım. Bunlar düzelir mi acaba ödemler indikçe? Burun ameliyatı olanlar ve tüm ödemleri inenler için sormak istiyorum bu soruyu. Burnumdaki o genişlik şişlikler inse bile kalır gibi hissediyorum. Fotoğrafı buraya bırakıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.
Merhaba. Bende yaklaşık 2 ay önce ameliyat oldum. Sizin de dediğiniz gibi orantısız şişlikler vardı beni de çok korkuttu fakat zamanla anladım ki tamamen ödemden kaynaklı bu. Yaşadığınız korkuları yaşadım hep öyle kalacak sandım fakat öyle değil. Ödemden dolayı bir kanatim daha şişik ve önden içi görünüyodu. Sadece sabırlı olun ödem geçtikçe bu şikayetler gidiyor. Burnunuza masaj yapın bunu bana doktorum tavsiye etmişti. Hafif sızlamalara ve ödeme çok iyi geliyor. Güneşe çıkmayın ödemi arttırıyor. Bir sabah kalktığınızda bir tarafı daha şişik diğer taraf normal görünebilir. Ödemler sağ taraftan sola geçebilir bunlar sizi korkutmasın. Burun ucu odun gibi oluyor bu 4. Ayda geçmeye başlıyor. Sadece sabırlı olun kendinizi korkutmayın. Aylar sonra inanılmaz bir fark göreceksiniz. :)

Konuyu açan kişinin burnu gerçekten çok güzel ama biz eşim için düşünmüştük, yaptığı burunlar çok sivri, dik ve doğal görünümden uzak geldi. Ama tercih meselesi tabi. Öyle seven beğenen de var.

X