Burun ameliyatı görüşmede nelere dikkat etmem gerek

Madamu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
2.270
2.766
merhaba herkese. burun estetiği içi beğendiğim bir doktora doğal bir görüntü olmasını istediğimi söyleyerek görüşmeye gideceğim. görüşmede neler sormam gerekiyor arkadaşlar ? Nelere dikkat etmem gerekiyor sanırım gittiğim doktora da yaptıracağım dikkat etmem ve sormam gereken önemli şeyler nedir tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim

hic olmayin kisiliginizden uzaklasmanin anlami yok

Merhaba kişilikle nasıl alakası var dış görünüşün diyeceğim ama sanırım sizin kötü bir deneyiminiz olmuş ameliyatla alakalı
siz bilirsiniz artik baska bi bedende yasamak falan detaya girmek istemiyorum ben onermiyorum kendim bu b*ku yedim herkese olma diyorum ama olanlar zaten dinlemeyip oluyo kendinize kalmis son karar

siz bilirsiniz artik baska bi bedende yasamak falan detaya girmek istemiyorum ben onermiyorum kendim bu b*ku yedim herkese olma diyorum ama olanlar zaten dinlemeyip oluyo kendinize kalmis son karar
Burnunuza mı alışamadınız neden böyle düşünüyorsunuz benim ilk estetik operasyonum olmayacak farklı bir operasyon geçirdim geçen yıl

Sizin doktorunuz maalesef yyeteneksiz biriymis. Burnunuzu gormedim ama hep boyle mesajlariniz var demek ki cok yapay bir burun yapmis diye anliyorum. Her doktor oyle degil ki. Insanlari uyarmak degil sizinki, demoralize etmek oluyor bu maalesef. Zaten zorlu bir surec insanlar demoralize edilmemeli bu sekilde. Neyse. Konu sahibi, bu soruyu ben de sormustum.
Pek bi soracak bi sey yok aslinda. Nelerden sikayetci oldugunu soyle ki doktorun zaten gorecektir ama sen yine uzerinden iyice gec :) ben gecmedim ve ufak ufak memnun olmadigim seyler var ama genel olarak memnunum cok sukur eskiye kiyasla. En buyuk sorununla ilgili (varsa, benim vardi) her seyi sor ama. Onu atlama. Ben sordum ve cevaplarimi aldim ve o yonden sonuctan cok memnunum. Bir de doktorun haline tavrina dikkat et iyice. Benim en onem verdigim seydir bu medikal islerde. Doktor her seyden once ayaklari yere basan, duzgun bir insan olmali. Hasta psikolojisinden anlamali. Bunlar op sonrasi seninle ne olcude ilgilenip ilgilenmeyecegi konusunda da belirleyici olacaktir. Sahsen ben aksi yonde bi doktoru dunyanin en iyisi olsa, bedava olsa istemezdim. Simdiden gecmis olsun

Yaklaşık 20gün önce ameliyat oldum burnum çok büyük ve kemerliydi şuan doğal ama kibar bi burnum var .Kadınlardan bile bana karşı davranışlar değişti insanlar daha kibar sıcakkanlı davranıyor eski burnumla yüzüm ve bakışlarım iticiydi .İyi ki olmuşum barbie bebek gibi bi burnum yok ama doğal hali bile hayatımı değiştirdi diyebilirim gece ve gündüz gibi bi fark oldu hayatımda

burda o kadar kötü deneyimler okudum ki yıllardır istediğim bir şey. Birçok insan nefes alamama problemi yaşamış böyle bir problem oluştu mu burnunuzda bu arada sürecinizin sizi mutlu etmesine çok ama çok sevindim

Doktorumu ben bu yuzden. Kbb cerrahı sectim. Estetik açıdan iyi burunlar yaptığına inandığım bir kbb doktoruydu. Plastik cerrahlar burum yapısına kbb kadar hakim olmayabiliyor. Bazı kbb doktorları da estetik olarak cok iyi işler çıkarmayabiliyor ona göre seç doktorunu. Benim nefes sorunum yoktu ameliyat sonrası da çok sükür olmadı tabi 5-6ay kadar burnun iyileşme süreci o süreçte türlü türlü tıkanıklıklar ve burun akıntıları yaşadım... Olumsuz yorumlara odaklanmayın bence. Daha mutlu hissedeceğinizi dusunuyorsanız yaptırın. Bazı insanlar çok çok çok detaya takılıp mutsuz olacak şey buluyor illaki. Biraz da şans meselesi doktora da bağlı kisinin kendi vucudunun iyileşme sürecinde geçirdiği durumlara da bağlı... Benim doktorum cok net söylemişti kusursuz diye birşey garantisi asla yok. Bugune kadar şikayet eden hastam olmadı Ama olmayacak diye bir durum söz konusu olamaz sonucta bu bir ameliyat iyileşirken vucut ne tepki verecek bilemeyiz. Belki yıllar geçer burum tekrar kemer de yapabilir kemiklerin hafızası vardır genlerin tekrar burun eğriliğini de zorlayabilir vs vs... Neyse bem çok düşünmedimyaptırdım 3 yıl oldu çok sukur bir sıkıntısorun olmadı memnunum iyi ki diyorum...

Yok kulak burun bogaz doktoruna ameliyat oldum bende kanama oldu biraz geçmedi ama benim vücut yapımdan dolayı oldu ama şuan o da çok şükür kalmadı ben memnunum iyi ki olmuşum diyebiliyorum ameliyat olduktan sonra özgüven geldi dışarıdan tepkiler çok güzel çok mutluyum cesaret gösterip oldum bir ömür boyu mutsuz olmaktansa bazı şeylere cesaret göstermek güzel .Ama benim burnum gerçekten aşırı kötüydü instagram kızları gibi barbie burnum olmadı ama bu doğal haliyle bile çok mutluyum iyi ki de doğal olmuş belki herkesin anladığı bi burnum olsaydı hem bana yakışmazdı hem mutsuz olurdum .Doktorumda ameliyat öncesi demişti herkese ayrı burun yapıyorum ona ameliyatta karar veriyorum diye bende güvendim güvenim boşa çıkmadı çok şükür

anladim olun o zaman kirdirin durun burunlarinizi ne diyim

Şöyle ki doğal isteme öncelikle kalkık istemiyor olabilirsin ama kavissiz burun ztn feminen durmuyor kavisli olmalı bence yaptığına degsin. Cilt tipin kalin mi ince mi onu sor. Çünkü amelyat sonrası ztn senin de cildin kalın anca bu olur denilebilir. Kalınsa sonuç nasıl olur burun ucum küçülür mü bunlari iyice konuş . Önden ince olmuyor burun yani benim öyle oldu. Supratif burun ucu geçişi olursa şık oluyor yaptigi burunlara bak mutlaka hatta bana da özelden atabilirsin tekrar detaylı fikir veririm. Cildin yağlı ise işin özü bazen istenen sonuca ulasilamiyor o internetteki kusursuz burunlar %40 falan bence

Sakın olma değmez kendi doğal burnun gibi var mı kullanımı rahat estetikli burun öyle mi hep ni dikkat etmen gerekecek yıllarca stres düştü mü çöktü mü nefes problemi mi oluyor vs bir sürü sıkıntı olmadan önce çok güzel birsey gibi geliyor ama olduktan sonra asla geri dönüşü yok herseyin en doğalı guzel Rabbım en güzel şekil verendir

Çok teşekkür ederim söylediklerinizi araştıracağım

cok dogru demissiniz keske bana da boyle akil verenler olsaydi da olmasaydim oyle bi algilarimizla oynamislar ki herkes eststik olmak zorunda gibi herkes birbirinin kopyasi oldu o kada r pismanim ki Allah beni affetsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…