Burun ameliyatı endişesi

Bende kıkırdak yamukluğu vardı bu yüzden burun kanallarının biri daralmıştı. Ucu da sağa doğru yönlenmişti. Altı ay oldu ameliyat olalı ve çok memnun kaldım. Ameliyattan sonra hiç morarma kanama olmadı. Tamponlar çıkana kadar nefes alamadım tabiki biraz o zorladı ama onun dışında gayet kolay bir süreç atlattım diyebilirim.
Geçmis olsun doktorunuz kimdi acaba?

İyi bir doktor bulun.benim revizyondu ilkini hic anlatmayayim.ne agri ne sizi..gayet iyiydi her sey iyi ki diyorum acikcasi
Bende revizyon olmayi dusunuyorum, doktor arastirmasi yapiyorum.
Doktorunuzun ismini alabilirmiyim lutfen

Bende revizyon olmayi dusunuyorum, doktor arastirmasi yapiyorum.
Doktorunuzun ismini alabilirmiyim lutfen
Emre üregen. Kesinlikle benim bu hayattaki şansim olur kendisi🙏iyi ki dedigim insan olur. Ama su an fiyatlari cok artmis diye duydum.lakin biriktirin ve gidin derim.asla pisman olmazsiniz

Ben pişman olanlardanım.mecburiyetten burun ameliyatı oldum.benim sıkıntı uzayan burun kemigiydi.en son kemik boyu sakaklarima gelmişti.neredeyse hergun migrenin tutuyodu.nefes zorluğu,tıkanma ve ağrı diye ameliyat oldum.ameliyatta narkoz falan derken bişey yok zaten.sonrasinda sürekli kanama oldu ilk gün 5 paket peçete bitmişti.tampon beni çok zorladı.amleiyat olanları gördüm anında yemek yemeye falan başladılar ben ağzımı kimildatamadim.evde de zor geçti yemek yememek çok zordu.tampomlari aldırdım dikisde vardır onlarda alındı rahatladim.
Ama ameliyat üzerinden 3 yıl geçti.nefes darlığı had safhada.burnum sürekli tıkalı.uyurken ağızdan nefes alıyorum sürekli.spreyler tuzlu su neler neler denedim omadi.en kötüsü de horlama başladı.
Şimdi pandemi diye ameliyat düşünmüyorum ama eninde sonunda en iyi doktoru bulup araştırıp ameliyat olucam tıkanıklık ve nefes alamamak çok zor.amliyat zorluğuna da sırf bu yüzden katlanacagim.tek tavsiyem olabilir sana doktoru çok iyi araştır ve öyle karar ver.
Merhabalar doktorunuz kimdi acaba

2 sene evvel burun ameliyati oldum .Çok uzun araştırmalar sonucu doktorumda karar kıldım ve çok şükür hiç pişman olmadım.Burun ameliyatları önemli dışınin güzelliğinin yani sıra içinin fonksiyonu da önemli elbet .Konu eski ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama şu an maske kullanımı olduğu için olmadiysaniz erteleyin biraz derim.Ben Nisan ayında oldum 1 yıl gözlük kullanmadım.

Acısı ağrısı olmadı ,yüzüm şişti ama geçti hemen buz tedavisi yaptık . Silikon tamponlarla nefes almak zor olmadı .Ama en önemli kısım doktor faktörü .

10 15 gün sonra normal hayata başlıyorsun ama burnu korumak lazım sürekli :)

çok geçmiş olsun revizyon için hiç araştırma yaptınız mı çok pahalı olduğunu söylüyorlar doğru mu bilginiz var mı
Yaptım, benim mandal burun deformitesi oldu. Buna göre doktorlara baktım. Mehmet Yazar 45 bin dedi. Alparslan Yıldırım da 30-35 civarı. Bir de benimki gibi burunları iyi yapan Barış Çakır var ama ondan fiyat almadım. Çok daha pahalıdır kesin.

Yaptım, benim mandal burun deformitesi oldu. Buna göre doktorlara baktım. Mehmet Yazar 45 bin dedi. Alparslan Yıldırım da 30-35 civarı. Bir de benimki gibi burunları iyi yapan Barış Çakır var ama ondan fiyat almadım. Çok daha pahalıdır kesin.
ooo çok fazlaymış gerçekten geçmiş olsun tekrardan

Merhaba.

Peki nasıl sonucundan memnunmusunuz? Bende iki doktor arasında kaldım biri Göktuğ bey.
Ben çok memnun kaldım. Tavırları, ayrıntılı bilgi vermesiyle çok rahatlattı ameliyat öncesi ve sonrasında. Devamlı kontrole de çağırıyor zaten.

Ben çok memnun kaldım. Tavırları, ayrıntılı bilgi vermesiyle çok rahatlattı ameliyat öncesi ve sonrasında. Devamlı kontrole de çağırıyor zaten.
Yani burunda bir çökme burun deliklerde eşitsizlik gibi sıkıntılar oldu mu hiç ?
Kusura bakmayın bu kadar sordum için sadece çok korkuyorum yanlış karar vermekten. Evet dediğiniz gibi tavırları konuşması çok güzel çok ayrıntılı herşeyi anlattı. Sadece ona ameliyat olan kimse yok tanıdığım bu yüzden nasıl iş çıkardığını bilmiyorum. sizin için sorun olmazsa rica etsem fotografınızı paylaşabilirmisiniz özelden.

Merhaba.

Peki nasıl sonucundan memnunmusunuz? Bende iki doktor arasında kaldım biri Göktuğ bey.

Merhaba. Bursada Ömer Buhşem ve Önder Akdeniz için çok iyi yorumlar okudum birkac arkadaşımda da direkt ameliyat sonucunu gözlemledim. Ben de revizyon için İstanbuldan 1 doktor ve Bursadan bu 2 doktor arasındayım. Bursa'ya bir etkinlik için gittiğimde Ömer bey'e daha önce botoks yaptırmıştım iletişim kurması rahat bir doktordu ama ameliyat için henüz karar vermedim tabi. Size de fikir olsun diye yazayım dedim 😊 sizin yazdığınız ismi de araştırayım kendim için, teşekkürler.

X