BURSADA ÖNEREBILECEGINIZ KADIN DOGUM DOKTORU VE HASTANE VARMI LUTFEN YARDIMCI OLUN

Nur_5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2015
21
7
36
Suan bahar hastanesi Özlem Çaylan Canitez var ona gidiyorum memnunum orda dogum yapmayi istiyodum ama son haberlere gore sgk bahar hastanesi ve rentip ile anlasmasini iptal etmis fiyatlara yansirsa dogum fiyatlarinada tabi siknti olur birde hastanelere kapatma ihtimalleri varmis ne yapsam bilemiyorum iki hafta sonra kontrolüm var gidince konusucam ona gore bir karar vermemiz lazim sizlerden ricam bursada bildiginiz baska doktor ve hastane onerileriniz varsa yardimci olun lutfen

Ben medical park da Bahar CELEN e gidiyorum. İlk gunden beri hic degistirmedim cunku gerek duymadim. Oldukca memnunum. Ilk randevuda telefonunu verdi istedigin zaman ara dedi. Acil durumlarda gittim randevum olmamasina ragmen hemen aldi muayene etti. Her istedigim zaman ulasabildim.

Medical park hastanesinden de memnunum her bolumu mevcut. Hamilelik sirasinda ayagim sisti ayni gun fizik tedavi bolumunden randevu alip muayene oldum. Krem kullandim gecti sislik.

Ayrica bebek yogunbakimi mevcut. Arkadasim esentepeye gidiyordu 32. Haftada erken dogum basladi esentepe hastanesi biz dogum yaptiramayiz kuvez yok diye medical parka sevketmis. Medicalde dogum yapti.

Cocuk doktorlari da mevcut. Dogumdan sonra bebegimi kontrole yine medical parka goturmeyi planliyorum.

Tavsiye ederim.

Dogum fiyatlari nedir peki medicalde bilginiz varmi yada arasak telefonda bu konuda bilgi verirlermi acaba

Dogum fiyatlari nedir peki medicalde bilginiz varmi yada arasak telefonda bu konuda bilgi verirlermi acaba

evet bilgim var daha geçen hafta konuştuk. normal 1500 zorunlu sezaryan 2000 isteğe bağlı sezaryan 3500. bu fiyatlara normal doğumda bir gece sezaryanda 2 gece 2 kişilik normal oda da kalım dahil. tek kişilik odada kalmak isterseniz gece başı artı 250 tl dediler bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…