Bursa'da Labioplasti Ameliyatı olanlar

Leydinaz16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
4
1
48
Arkadaşlar merhaba, ben yeni üyeyim. Özellikle bu konuda bilgi almak için üye oldum da diyebilirim.
Forumda bu konuyla ilgili epey bir kou başlığı ve bilgi var ama Bursa'da bu ameliyatı olan kişiye çok rastlamadım. Belki de gözümden kaçtı bilmiyorum.
Bu konuyla ilgili Bursa'da güvenilir bir doktor arıyorum. daha önce Bursada bu ameliyatı geçiren arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Merhaba zaman1641 konuyu açalı epey oldu. o terihten itibaren hep araştırdım ama bu forumda Bursa'da bu opreasyonu yaptırıp da herhangi bir doktor tavsiye eden olmadı. genelde İstanbul ve Ankaradaki doktorlar hakkında bilgi vardı. benim de ailevi nedenlerle oralara gitme durumum yoktu açıkçası. Ben de internetten Bursadaki doktorları araştırdım. bir iki tanesi ile mail aracılığı ile görüştüm. en son birinde karar kıldım. gözümü kararttım ve oldum. daha çok yeni aslnda o yüzden buraya gelip yazmadım. Biraz daha toparlanıp, sonuçtan emin olmak istedim açıkçası. şu an için iyiyim. ağrım sızım yok. görüntü fena değil. ama tabi hala şişlik var, dikişler var. oturup kalkarken biraz batma oluyor ama dayanılmayacak durumlar değil açıkçası.

Merhaba ben Bursa'da değilim ama burada orda da olan bir kliniğin şubesi var. Estetik International. Oranın doktoru Bülent Cihantimur bu ameliyatı yapıyor ama sanırım kendisi İstanbul kliniğinde. Belki Bursa kliniğinde de yapıyordur. İsterseniz bir araştırın. Hiç bu ameliyatı kendisine olmuş bir hasta ile görüşmedim o nedenle tavsiye niteliğinde bir yazı değildir. Yalnızca Bursa'da olma şartı aradığınız için aklıma geldi kendisi. Ben de bu konuda doktor araştırıyorum, içime sinen doktor neredeyse oraya gitmeyi düşünüyorum zor da olsa çünkü Ankara'da şu an için budur dediğim bir doktor bulamadım.

derdy ben de Estetik International'ın Bursa Çekirge şubesinde oldum bu operasyonu. Dr. Medine Kantürk yaptı. Bülent beyi duydum evet. işinde çok iyi, ödülleri var. ama sanırım Bursa'ya pek gelmiyor. İstanbul'da yapıyor ameliyatları.

derdy ben de Estetik International'ın Bursa Çekirge şubesinde oldum bu operasyonu. Dr. Medine Kantürk yaptı. Bülent beyi duydum evet. işinde çok iyi, ödülleri var. ama sanırım Bursa'ya pek gelmiyor. İstanbul'da yapıyor ameliyatları.
merhaba canım . ben de bursa dayım ve doktor arıyorum . biraz bilgi verir misin sonuçtan memnun musun ?

merhaba ben Barış Bey devlet hastanesindeyken bu ameliyatı yaptırmıştım. Çok memnun kaldım. Merak ettiğim bütün herşeyi sordum ve hepsine uzun uzun açıklama getirdi. Sonuçtan çok memnunum. Sonradan başka bir şehre gittiğini duymuştum ama tekrar Bursa'ya gelmiş. İşinin uzmanı ve hastayla ilgisi ve iletişimi son derece iyi. Sonuçtan da çok memnunum. Bursa Op Dr Barış Korkmaz diye arattığınızda bursajinekolog sitesi çıkıyor, şu anda setbaşı doruk hastanesinde çalışıyormuş. Kendisine gidenler dediğimde haklı olduğumu görecekler. Benim bütün endişelerimi ortadan kaldırdı. İyi ki böyle doktorlar var. Kızlar kesinlikle tavsiye ederim. Şu anda tekrar benzer bir ihtiyacım olsa ve şehir dışında bile olsa giderim, o kadar memnun kaldım kendisinden Allah razı olsun

Son düzenleme:
X