Bursa'da HSG Filmi İçin Hastane Önerisi Olan Var Mı?

Lna16 Lna16 kuzum ben hamile kalmadan önce doktorum demişti çektir diye ama korkumdan çektirememiştim o yüzden bu konuda fikrim yok sadece üstte kalsın diye yazdım
Hangi doktora gidiyorsun sen

Slm hanimlar ben gecen hafta burtom da cekildim anestesi almadim agrili gecti ama sıkinti olmadi cok dayanilmayacak agri degildi yani dr bile herkesin agri esiginin farkli oldugunu soyledi.. umarim hic birsey cikmaz
Geçmiş olsun, kesinlikle herkesin acı eşiği farklı ...
Umarım sonuçlarda temiz çıkar 🥲🤲🏻

Bu arada hangi kadin dogum dr una gidiyorsunuz
Ben Türkiye de değilim kendi doktorum Türkiye'de Medicana doktor Okan Özden e gidiyordum kontrol amaçlı çok memnundum ..
Eğer bir doğum bile olursa Türkiye de Okan Bey'in hastası olarak doğum yaparım son derece iyi bir doktor ..
Şimdi gideceğim doktor Prof.
HSG isteyeceğini düşünmüyorum ama yine de çektirmek geliyor içimden doktorların hiçbiri çektir demediler bana ..

Lna16 Lna16 kuzum ben hamile kalmadan önce doktorum demişti çektir diye ama korkumdan çektirememiştim o yüzden bu konuda fikrim yok sadece üstte kalsın diye yazdım
Hangi doktora gidiyorsun sen
Canım benim doktorların hiçbiri istemediler ne Tr de ne yurtdışında ama içimde kalmasın diye istiyordum öyle eğer olursam nerde olur diye aklımda bir yer olsun istedim ..
Ben Medicana Okan Özden hastasıyım normalde Tr de..
Ama bu yıl Prof. Osman Develioğlu hocama gidicem canım 🥲🥲

Canım benim doktorların hiçbiri istemediler ne Tr de ne yurtdışında ama içimde kalmasın diye istiyordum öyle eğer olursam nerde olur diye aklımda bir yer olsun istedim ..
Ben Medicana Okan Özden hastasıyım normalde Tr de..
Ama bu yıl Prof. Osman Develioğlu hocama gidicem canım 🥲🥲
Anladım canım Ziya Çetin’e de gidebilirsin benim doktorum oda çok iyidir..

Anladım canım Ziya Çetin’e de gidebilirsin benim doktorum oda çok iyidir..
Ziya Çetin ablamında doğum doktoru kuzu..
Senin gibi çok memnun 🥲🥲
Benim durumum sebepsiz infertilite bir çözüm bulamadılar o yüzden prof. gideceğim canım 🥲🥲🥲🥲
Ondan sonrası ya nasip Selencimmmm 💘💖💝💗💌💕🌸🥰😍😘🤗💜💜💜

Uludağ üniversitesinde çektirdim ağrı kecisi iğne sonrası 5dk lık işlem sıfır acı bedava hizmet. İlgiden de memnun kalmıştım.

Merhaba canım..
Çok geçmiş olsun 😔🥺
Vücuda farklı bir madde giriyor sonuçta vücut reaksiyon gösterebiliyor demek ki dediğin gibi herkesin bünyesi aynı değil 🥺
Kötüleşmene üzüldüm ama sonuçların temiz çıkmasına sevindim gözün aydın canım 🥰😘😍
Tez zamanda pozitif haberleri almak naip olsun inşallah bir vesile olur belki ☺️🤗💜🌸
Lütfen kanaman vs varsa kendini iyi hissetmiyorsan yat dinlen yorma kendini 🥺
İnşallah bu ay pek sanmıyorum yumurtlama günüm dündü ben bugün ilişki yaşamış oldum 4 gün yasaklıydı çünkü. Ama nasip olduktan sonra tutarsa tutar bu ay :)

Merhaba :) ben doktorumu çok sevdim . Bizim gibi oda göçmen . Konuşması vs iletişimi yaklaşımı çok kibar ve kendinizi çok güzel rahatlatıyor . Tedavi sürecime hsg çekildikten sonra biraz ara verdim. Kendimiz denemek istedik . . 3-4 ay bu şekilde düşünüyoruz ama sonrasında yine devam ederim

X