bursada halı yıkama firma önerisi

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar merhaba. bursada tavsiye edeceğiniz halı yıkama firması var mı? internetten araştırdım birsürü firma çıkıyor.sizin beğendikleriniz varsa yazar mısınız buraya?

önder ve yeşil bursa halı yıkama her ikisindende memnun kalmıştım tavsiye edebilirim.

İnegöl de halı yıkama önerisi olan var mı. Ben Bilgin'e gönderdim memnundum ama böyle bir parfüm gibi koku gelmiyor. Miss gibi koksun istiyorum birde tertemiz olsun tabi. Bekliyorum kızlar önerilerinizi.

ben seha halı yıkamaya yıkattım begenilmezse ikinciye ücretsiz yıkıyorlar gerçi gerek kalmadı memnun kaldım tavsıye ederim

Seha halı yıkamaya iki defadir veriyorum ve cok memnun kaldim cevremdeki arkadaslarimada oneride bulundum veren arkadaslarimda cok memnun kaldilar hizmet kalitesi yonunden ve fiyat acisindan guzel bir firma

Son düzenleme:
arkadaşlar ben Balcı halı yıkamaya verdim on numara beş yıldız hizmet verdiler halılarım misgibi kokulu tertemiz geldi . özenle paketlenmiş .kaliteli bir firma tavsiye ederim deneyin bana dua edeceksiniz

arkadaşlar merhaba. bursada tavsiye edeceğiniz halı yıkama firması var mı? internetten araştırdım birsürü firma çıkıyor.sizin beğendikleriniz varsa yazar mısınız buraya?
Ben seha halı yıkama ya verdim memnun kalmadım.Lekeler çıkmamış halı da bakıldığında temiz görünmüyor.

Kalite, fiyat hizmet açısından gönül rahatlığı ile halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X