bursada bi doktor bulamadım

sema43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
509
2
39
yaaa kızlar şimdiye kadar medikal parka pınar hanıma gidiyodum ama geçen ay gittiğimde randevumu iptal edip başka bi güne aldılar bugünde öyle oldu bu cumartesi randevumuz vardı bayramdan sonraya aldılar ama insan zaten randevu gününü zor bekliyo birde nasip olsaydı cinsiyeti belli olacaktı yani açıkcası hayallerim yıkıldı gitmicem artık oraya bana bi doktor tavsiye edebilirmisiniz lütfeeeen çoook ihtiyacım var:a015:

canım sağolasın bugün kendi kendime doktoruma karar verdim pembe mavide lale erbile gittik çok memnun kaldım ayrıca oğluuum geliyomuş çok sevindim sağlıklıymış çok şükür ayrıca pınar hanımda bana öyle yapıyodu çabucak git der gibi soru sormadan hiçbi şey nanlatmıyodu bu doktorum giyimimden beslenmeme herşeyi anlattı

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde bu perş randevum var pınar hanımla ama anlattığınız gibiyse çok kötü medikalin fiyatları bana uygun geliyodu onun fiyatlarına yaklaşık nereler var

merhaba kızlar,
bende hamile kalmadan önce kadın hastalıkları olarak ahmet beye gidiyordum. Hamile kaldım ve jimere geçti. Şimdi yine Ahmet beye gidiyorum. Benim çok içime sindi dr. sormadan herşeyi söylüyor. Çok iyi bir doktor. Jimerin muayenesi 10ytl. Artık ssk bakıyor. Doğum ücreti de normal olursa 300, sezeryan olursa 500ytl. Epidural istersen ikisinede artı 250ytl. Yani epidural normal 550ytl, epidural sezeryan 750ytl. Devlete bağlı hastanelere gitmeye deymeyecek bir para bence. diğer özeller gibi milyarlardan bahsedilmiyor en azından. Ben kesinlikle tavsiye ederim Jimer Ahmet beyi. Hepimize sağlıklı hamilelikler ve hayırlı doğumlar...:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…