bursa zübeyde hanım yada pembe mavi de sezeryan olan anneler!!

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
selamlar,
ben bi aksilik olmazsa sezeryan olcam büyük ihtimalle pembe mavi de olacak ama doğum ücretlerini bilmiyorum. çok pahalı gelirse zübeyde hanım da da olabilirim. CADIARZUdoktorum her iki hastanede de çalışıyo o sorun değil yani..
doğum ücretleri hakkında bilgisi olan var mı bide zübeyde hanım ın şartları nasıl yani ilgileniyolar mı sezeryan sonrası ??

Merhaba canım büyük ihtimalle Serhat tatlıkazan'ın hastasısın.Bence zübeyde de yap donanımlı bir doğum hastanesi sonuçta.

Merhaba canım büyük ihtimalle Serhat tatlıkazan'ın hastasısın.Bence zübeyde de yap donanımlı bir doğum hastanesi sonuçta.

yok canım nederet hanımın hastasıyım ben insan hayatında heran herşey değişebiliyor. belki doğumu denizlide yapabilirim :çok üzgünüm: ama ben bursa da yapmak istiyorum. daha netleşmedi ama büyük ihtimalle denizli olacak of of:çok üzgünüm:

ikibuçuk ay önce zübeydehanım doğumevinde spinal anestezi ile doğum yaptım. gayet de memnun kaldım. doktorum özer kutlu idi. gebelik takiplerimi yaptı ve doğumuma da kendisi girdi. hastane gayet temiz ve disiplinli. öyle giren çıkan belli olmayan bir hastane değil yani. bu da bebişlerimizin güvenliği açısından çok önemli. ayrıca sadece kadın doğum hastanesi olduğu için her türlü donanıma sahip. özellere gidip o kadar paralar dökmeye gerek yok bence. o paralarla bebişiniz için yatırım yapın. sonuçta kalacağınız 2 gün. sormak istediğiniz birşey olursa fırsat buldukça girip cevaplarım.

ne kadar ücret ödedin canım

ne kadar ücret ödedin canım

hiç para ödemedik canım. eşim devlet memuru emekli sandığına bağlı yani. onun üzerinden oldu. ama ssk, bağkur falan da geçiyor. sonuçta hepsi birleşti zaten sgk diye geçiyor artık. yani sigortan varsa zübeydede para ödemezsin.

merhabalar benimde büyük ihtimal zübeydede olucak doğumum özer kutlunun çok iyi olduğunu duydum çok ilgili bi dr ama gitmek bi türlü kısmet olmadı ona ben gittiğimde orda olmuyordu ismail küçükerdoğana gittim mükemmel bi hekim çok memnun kaldım son zamanlarda zübeyde hanımda büyük değişiklikler var eskiye nazaran çok temiz ve ilgililer tek şikayetim çok kalabalık olması sabah giriyosun akşam anca çıkabiliyosun

Bende zübeyde hanımda sezeryan oldum sigortalıydım hiç bir ücret ödemedim. Çok temiz bir hastane ve YAPRAKNıL'in dediği gibi bebeklerimizin güvenliğide önemli. Bence doğum için zübeyde hanım ideal

canım evet haklısın. özer kutlu gerçekten çok tecrübeli bir doktor. bunun yanı sıra özer beyi ısrarla tercih edişimin sebebi çok sakin olmasıydı. ben aşırı stresli biriyim. geçen yıl 1 düşüğüm olmuştu o zaman doktorum farklıydı ve tekrar hamile kaldığımda aynı şeyleri yaşamaktan çok korktum. özer bey riskli gebeliklerde de uzman o yüzden de tercih ettim. ve sakin biri olduğu için stersimi giderdi ve hep içim rahat ve yüzüm gülerek çıkıyordum yanından. bundan önceki doktorumun yanındansa hep mutsuz, üzgün ve umutsuz ayrılıyordum. doktor çok önemli gerçekten.
sen sanırım hastaneye gidiyorsun muayne için. zübeydehanımın web sitesinde 1 aylık poliklinik nöbet çizelgesi var orada hangi günler hangi poliklinikte hangi doktor var görebilirsin. o şeklide özer beyi denk getirebilirsin. aslında en iyisi özeline git. dediğin gibi hastane çok kalabalık oluyor ve yeteri kadar zaman ayıramayabilir. ama evet hastane temiz ve disiplinli. ayrıca başka bir topikteydi sanırım bir arkadaş özele gidiyormuş ve 28. haftada kanaması falan başlamış erken doğum riski olunca zübeydehanıma sevk etmişler. yani tam donanımlı bir hastane. özellere o kadar para vermek yerine bebeğime birşeyler alırım. ama tabi maddi durumu iyi olan, gebeliğinde hiçbir riskli durumu olmayan, rahatına çok düşkün olan kişiler tercih edebilir.
ismail beyde de 2 tane tanıdığımız doğum yaptı. onun hakkında da iyi duyumlar aldım. hakkında hayırlısı olsun canım. inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.

Bende zübeyde hanımda sezeryan oldum sigortalıydım hiç bir ücret ödemedim. Çok temiz bir hastane ve YAPRAKNİL'in dediği gibi bebeklerimizin güvenliğide önemli. Bence doğum için zübeyde hanım ideal

evet canım haklısın. Allah bağışlasın evladını.

Bende zübeyde hanımda sezeryan oldum sigortalıydım hiç bir ücret ödemedim. Çok temiz bir hastane ve YAPRAKNİL'in dediği gibi bebeklerimizin güvenliğide önemli. Bence doğum için zübeyde hanım ideal

canım ben devlet hastanelerinde zorunlu olmadıkça sezeryan yapılmıyor diye bildiğim için zübeyde hanımı pek tercih etmiyodum . isteğe bağlı olarak da sezeryan yapılıyo mu orda? doktorum nedret kolsal. perşembe günü kontrolüm var konuşsak orda yapar mı acabaCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…