Bursa Nilüfer’de kuaför

Tatszhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
481
330
29
Kızlar iyi bayramlar . Bir şey sormak istiyorum . Düğün için ağda yaptıracağım . Bursa Nilüfer’de bildiğiniz eli hafif olan güzel bir yer var mı ? Daha önce genitale ağda yaptırmadım biraz korkuyorum açıkçası

Ben bursa nilüferde lazere bahar kahramana gittim. Öncesinde ağda için de tek dikkat ettiğim şey de herkese aynı ağda kutusunu kullanıp elindeki çubuğu defalarca ağdaya batırması sorunuydu. Malum bulaşıcı hastalıklar da gelebiliyor bu şekilde. Sibelle diye bir kuaför vardı orası her seferinde yeni çubuk kullanıyordu o zamanlar, şimdide de teyitleyip gidebilirsiniz. Canım tatlı biraz dikkat eder misiniz deyip hepsi eder diye düşünüyorum.

Ben bursa nilüferde lazere bahar kahramana gittim. Öncesinde ağda için de tek dikkat ettiğim şey de herkese aynı ağda kutusunu kullanıp elindeki çubuğu defalarca ağdaya batırması sorunuydu. Malum bulaşıcı hastalıklar da gelebiliyor bu şekilde. Sibelle diye bir kuaför vardı orası her seferinde yeni çubuk kullanıyordu o zamanlar, şimdide de teyitleyip gidebilirsiniz. Canım tatlı biraz dikkat eder misiniz deyip hepsi eder diye düşünüyorum.
Makine hangisiydi

Nilüfer deyince çok geniş bir alan yahu 😀semt söylemeniz lazım ki yakın semtlerdeki kuaförler önerilir. Ben Voyage Hair Beautyi öneririm temiz bir mekan

X