Bursa kadın doğum doktoru

gunesyagmurbulut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
9
2
39
Merhaba. Hamilelik takibi ve doğum için Bursa’da iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum. Özel muayenehanesi olan bir Dr değil de hastanede çalışan bir dr arıyorum. Gittiğimde beni aydınlatan, bilgi veren ve ihtiyaç duyduğumda ulaşabileceğim bir doktor. Bilgisi olan var mı?

Dr Mümin Karahasan. Acıbadem hastanesinden doktorumdu hamileliklerimde. Şahane bir doktordur. Hem çok bilgili hem çok rahat. Şimdi hastanenin karşısında kendi yeri var ama yine hastaneyle anlaşmalı çalışıyor.

Merhaba. Hamilelik takibi ve doğum için Bursa’da iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum. Özel muayenehanesi olan bir Dr değil de hastanede çalışan bir dr arıyorum. Gittiğimde beni aydınlatan, bilgi veren ve ihtiyaç duyduğumda ulaşabileceğim bir doktor. Bilgisi olan var mı?
Doktor disinda hastaneyi de onemseyin mutlaka yenidogan yogun bakim unitesi olmayan hicbir hastaneyi tercih etmeyin ve ayrica riskli gebelik bolumu de olsun. Ihtiyac duymasaniz dahi bu bolumleri olan ozel hastaneleri tercih etmeniz sizin icin en dogrusu olur.

Doktor onerisinde bulunamayacagim, Bursa'da yaşamıyorum.

Bende takipteyim gebelik düşünüyorum öncesinde kontrole gitmek için de bakıyorum. Muaynesi olan bir dr var arkadaş çok da memnun kalmış ancak tahlil için vs tekrar hastaneye gitmek lazım iki iş olacak diye düşünüyorum büküp yazarsanız sevinirim bende . Birde pembe mavi Hastanesi'nde doğum yaptı bir arkadaş oradan da çok memnun kalmışlar

Bende takipteyim gebelik düşünüyorum öncesinde kontrole gitmek için de bakıyorum. Muaynesi olan bir dr var arkadaş çok da memnun kalmış ancak tahlil için vs tekrar hastaneye gitmek lazım iki iş olacak diye düşünüyorum büküp yazarsanız sevinirim bende . Birde pembe mavi Hastanesi'nde doğum yaptı bir arkadaş oradan da çok memnun kalmışlar

29 ekim 2022 de orda doğum yaptım

Doruk Nilüfer hastanesinde doktor merve kahraman a tesadüfen randevu almıştım. İyi ki almışım O kadar ilgili ve bilgili ki onunla devam edeceğim. Kafamda soru işareti kalmadı. Tavsiyeleriniz var mi

neşe kaplan karakaş nev esentepe hala doktor arayışınız varsa öneriyorum çok anlayışlı çok güzel bilgi veriyor haziranda onda doğum yaptım bende 😊

X