Bursa Kadın Doğum Doktor Önerisi

gizemulutas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
2
1
28
Merhaba Hanımlar,

Ben Bursa içinde bir kadın doğum doktoru arayışındayım. Tecrübelerinize istinaden bana bir öneride bulunabilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Hanımlar,

Ben Bursa içinde bir kadın doğum doktoru arayışındayım. Tecrübelerinize istinaden bana bir öneride bulunabilir misiniz ?

neşe kaplan karakaş nev esentepe çok ilgili ve güzel yönlendiren bi doktor hamilelik sürecim onun sayesinde doğumumda öyle çok güzel geçti öneririm 🌸

Merhabalar. Bende 16 haftalık hamileyim. Aylin Karahasan mükemmel bir doktor. Doktordan çok abla gibi zaten. Sen söylemeden herşeyi anlatıyor rahatlatıyor kendisi ama muayene ücreti ve doğum ücreti biraz fazla tabi. O yüzden Nilüfer doruk hastanesinde Melike yıldırıma gittim. Aslında ikisini de aynı anda yürüttüm ama bugün daha bir donuk geldi. Yani Aylin hanımdan sonra o samimiyeti bulamadım. Bende sanki arayış içinde oldum. Mediciana da tuğberk güçlü diye bir doktor daha önerdi Aylin hanım. Giden var mı acaba? Kendisi nasıl ilgili mi cana yakınlığı filan?

Merhaba Hanımlar,

Merhba canım ben özlem oruça gidiyorum 3 tane doktor değiştirdim doktorum harika kesinlikle tvsiye ederim

X