Bursa Jimerde Melike Hanıma giden arkadaşlar

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
48
ben yeni başladım 2 ay oldu Melike Hanıma gideli. Şimdilik memnunum ama doğru tercihmi lütfen yardım edin. tavsiyelerinizi bekliyorum.

canım bende bursadayım. jimere gidiyorum 6 aydır faruk beyin hastasıydım fakat muaneyi bırakmış daha doğrusu bulvara taşımış ama sanırım bırakıcam çünkü ssk lıyım ama anlaşmalardan muafım yani diğer doktorlar 20 lira ben her ay 100 lira verdim. bende araştırıyorum melike hanımı ama nedense pek iyi izlenimler yok burdaki forumlarda

melike hanım hakkında başka fikir beyan etçek kimse yokmu arkadaşlar. hangi dr ye gideceğime bi türlü karar veremedim

ben melike hanıma eltimle birlikte gitmiştim çok suratsız geldi bana tahlil bile istemeden ilaç yazdı biraz tuaf gemişti bu ay eltim tekrar gittiğinde yine memnun kalmamış hiç konuşmuyo kilosuna bile bakmamıştı eltimin ama memnun olanda var olmayanda biraz tuaf geldi bana tercih sizin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…