Gebeliğe Hazırlık Bursa ili için jinekolog önerisi olan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sade frappe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
4.576
6.683
Herkese merhaba

6 aydır çocuk düşünüyoruz, bu süre zarfında muane olmak icin birden fazla doktora gittim. Kistim disinda çok şukur ki buyuk bir problemim yok. Fakat gel gelelim ki suana kadar gittigim doktorlarin hic birinden tam manasiyla memnun kalmadim. Ne dedikleri belli degil. Birisinin dedigini digeri desteklemiyor. Cogu da hastasina karsi ilgisiz ve soguk.

Sizin gidip de memnun kaldiginiz bir jinekolog var mi? Bursa ili için jinekolog önerisi olanlar varsa yardimci olsunlar lütfen. Özel saglik sigortam oldugu icin özele gitme taraftarindayım.

Not: hastasınin duygu ve psikolojisini önemseyen, hastasina ilgi gosteren donanimli doktor önerilerinizi bekliyorum ❤❤❤

Son düzenleme:
Kesinlikle doc. Dr. Muzaffer temuru tavsiye ederim bugun gittim çok iyi bi doktor bursada gezmediğim doktor kalmadı ve sadece ondan memnun kaldım yıldırım doruk hastanesinde reklam oluo mu bilmiyorum ama ben çok memnun kaldım doktor çizerek tane tane anlatarak açıkladı her şeyi ve benim de özel sağlık sigortam var bugun bir sayfalık testlere beş kuruş para ödemedim doktorumu buldum artık bu yola onunla devam edecem tavsiye ederim.

Kesinlikle doc. Dr. Muzaffer temuru tavsiye ederim bugun gittim çok iyi bi doktor bursada gezmediğim doktor kalmadı ve sadece ondan memnun kaldım yıldırım doruk hastanesinde reklam oluo mu bilmiyorum ama ben çok memnun kaldım doktor çizerek tane tane anlatarak açıkladı her şeyi ve benim de özel sağlık sigortam var bugun bir sayfalık testlere beş kuruş para ödemedim doktorumu buldum artık bu yola onunla devam edecem tavsiye ederim.

Sağol canım tavsiyeni dikkate alacağım. Ilgisiz doktorlardan gına geldi yeminle. Ağızlarından lafı cımbızla alıyorum. Bir şeyi sormadan söylemiyorlar, bilgilendirme sıfır. Daha gebe degilsin ne diye geldin diye muamele goruyorum resmen. Bende cikolata kisti var. Bu aralar gitmeme kararı aldım, cunku kist ufak oldugu icin mudahale edemiyorlar. Ilerleyen zamanlarda doktora karsi goruslerin ayni bu sekilde devam ederse bana yaz lutfen. Cunku ilk karsilasmayla sonraki muanelerdeki tavırları degisebiliyor.

Ben acıbademe gidiyorum prof.’a saatlerce muayene sıramın gelmesini bekliyodum hastası çoktu ve hızlı hızlı muayene edip her gittiğimde sorunlarımı baştan tekrar konuşuoduk hiç bir yol katedemedik ve doktorumu değiştirdim zamanı geniş tutup notlar aldı hastalığımla ilgili tadavi planları yaptık çizerek anlattı ve kafamda ne kadar soru varsa sorma imkanı buldum ben tavsiye ederim memnun kalacağından eminim

Bu konuda tek bir doktor tanırım bursada. Barış korkmaz. Başka bir doktor herşeyle bu kadar ilgilenilir mi bilmiyorum. ilk hamileliğimde acemiliğime geldi, araştırmadan gitmiştim. tavsiye üzerine barış beye gittim, çok da memnun kaldım. Ben de tavsiye ederim. Doğum için söz vermişti yanında olucam diye , gözümü açar açmaz onu gördüm. Her zaman yazdıklarıma hemen döndü, ne zaman istesem aradım. Yorumları da çok olumlu.

Ben de yorumları okuyarak barış Korkmaz gittim, inanılmaz iyi bir doktor. Karşılaşmasından tut güleryüzlü, samimiyeti çok hoşuma gitti. Bir de asistanına çok teşekkür ederim, girdiğimiz andan itibaren sürekli ilgilendi. Sitedeki yorumları okudum, diğer hasta yorumlarını okudum. Gerçekten harika harika harika bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim

Ben de yorumları okuyarak barış Korkmaz gittim, inanılmaz iyi bir doktor. Karşılaşmasından tut güleryüzlü, samimiyeti çok hoşuma gitti. Bir de asistanına çok teşekkür ederim, girdiğimiz andan itibaren sürekli ilgilendi. Sitedeki yorumları okudum, diğer hasta yorumlarını okudum. Gerçekten harika harika harika bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim
Muayene fiyatı nedir

150 liraydı canım muayene. Yine de bi sormakta fayda var. Normal fiyatları bilmiyorum. Bundan da düşük değildir heralde ama değer kesinlikle

Rica ederim canım. Benim tam istediğim gibi oldu herşey inşallah sizin de olur. Başka gidenler varsa paylaşsınlar bunda ayıp yok, kadınların doğası bu malesef🙏

Rica ederim canım. Benim tam istediğim gibi oldu herşey inşallah sizin de olur. Başka gidenler varsa paylaşsınlar bunda ayıp yok, kadınların doğası bu malesef🙏
Ben Bursa’da bi cok dr denedim ama istediğim gibi bi dr bulamadım en son Ziya Çetin’e gittim ondan da memnun kalmadım bakalım ya Cenk aşkallıya gideceğim yada sizin önerdiğiniz barış beye

Araştırırken bu doktorların hepsini duyuyoruz ister istemez, ben de bi arkadaşımın yönlendirmesiyle gittim hazır tanıdığım bir tecrübe varken ☺️ ben de memnun kaldım. İnşallah senin de gönlünce olur canım🙏Hangisine gidersen bizi de bilgilendirir misin? Anladığım kadarıyla gerçekten yaşanmış tecrübelerle ihtiyaç var.

Araştırırken bu doktorların hepsini duyuyoruz ister istemez, ben de bi arkadaşımın yönlendirmesiyle gittim hazır tanıdığım bir tecrübe varken ☺ ben de memnun kaldım. İnşallah senin de gönlünce olur canım🙏Hangisine gidersen bizi de bilgilendirir misin? Anladığım kadarıyla gerçekten yaşanmış tecrübelerle ihtiyaç var.
Bizde hep tavsiye ile gittik ama ben bi faydasını göremedim ben rahim filmi çekildim bana dedi ki 3 ay içinde kesin hamile kalırsın 5 ay oldu haşa bişey yok... nasip tabi onun demesiyle olamayacak ama böyle demesi de insanı umutlandırıyor... ve ayrıca dış gebelik ve kimyasal gebelik senin yüzünden olmus dedi ben cok üzüldüm eşimin yanında hala cok kilolusun falan dedi gülerek sinirlerim bozuldu bende bıraktım.. umarım gideceğim drlarda tekrar yaşamam bunları...

3 ay içinde hamile kalırsın ne demekmiş ya öyle şey mi olur. Kim bunun garantisini verebilir.. Resmen saçmalamış canım.. Her meslekte bu tipler de var. Ben bu tarz bişeyi hiç duymadım barış beyden. Aksine çok nazik ve hassas biri.. Gerçekten üzüldüm.. Ben hiç pişmanlık yaşamadım canım bu doktorda, bi çok doktora gittim ama aurası bir farklı gerçekten barış beyin. Arkadaş gibi hissediyorsunuz ve bırakın böyle saçmalamak, aksine hep telkin edici ve bilgilendirici konuşuyor..

3 ay içinde hamile kalırsın ne demekmiş ya öyle şey mi olur. Kim bunun garantisini verebilir.. Resmen saçmalamış canım.. Her meslekte bu tipler de var. Ben bu tarz bişeyi hiç duymadım barış beyden. Aksine çok nazik ve hassas biri.. Gerçekten üzüldüm.. Ben hiç pişmanlık yaşamadım canım bu doktorda, bi çok doktora gittim ama aurası bir farklı gerçekten barış beyin. Arkadaş gibi hissediyorsunuz ve bırakın böyle saçmalamak, aksine hep telkin edici ve bilgilendirici konuşuyor..
Valla bilmiyorum o kadar övdüler ki bi hevesle gitmiştim hevesimi de aldım zaten ... barış beyi denerim bakalım eger memnun kalırsam bende burda söylerim Allah’ın izniyle

Bizde hep tavsiye ile gittik ama ben bi faydasını göremedim ben rahim filmi çekildim bana dedi ki 3 ay içinde kesin hamile kalırsın 5 ay oldu haşa bişey yok... nasip tabi onun demesiyle olamayacak ama böyle demesi de insanı umutlandırıyor... ve ayrıca dış gebelik ve kimyasal gebelik senin yüzünden olmus dedi ben cok üzüldüm eşimin yanında hala cok kilolusun falan dedi gülerek sinirlerim bozuldu bende bıraktım.. umarım gideceğim drlarda tekrar yaşamam bunları...
Ben gittim ziya çetine bidahaki ay rahim filmi çekicek. Memnun kaldım ama bana iyi geldi sanki. Rahim filmi çekince 3 ay hamile kalma ihtimali çok ya ondan öyle demiş olabilir. Doğru zamanı tabiki Rabbim bilir.

Ben gittim ziya çetine bidahaki ay rahim filmi çekicek. Memnun kaldım ama bana iyi geldi sanki. Rahim filmi çekince 3 ay hamile kalma ihtimali çok ya ondan öyle demiş olabilir. Doğru zamanı tabiki Rabbim bilir.
Peki eşinden hala cok kilolusun demesi bide eşimin yanında ne kadar doğru olabilir ki ?

Olabilir canım. Evet filmden sonra oran artıyor ama diğer söyledikleri çok kötü olmuş.. Yanlış anlaşılma olmuştur umarım.. Hakkımıza hayırlısı olsun canım her şeyin. Bunda da bi hayır vardır 🙏

Olabilir canım. Evet filmden sonra oran artıyor ama diğer söyledikleri çok kötü olmuş.. Yanlış anlaşılma olmuştur umarım.. Hakkımıza hayırlısı olsun canım her şeyin. Bunda da bi hayır vardır 🙏
Aynen canım Allahım belki başka dr dan faydalanmamı istemiştir :) ama ben bu ay clife denemek istiyorum

X