Bursa eurofertilde tüp bebek yaptıranlar

Merhaba arkadaşlar tüp bebek sürecine başlamayı düşünüyorum endometriozis hastasıyım bu hiç gebeliğin olmadı Bursa Eurofertilde tüp bebek yaptıranlar ya da benim gibi endometriozis hastası olup tüp bebek süreci yaşayanlar bilgi paylaşımı yapabilirler mi
merhaba, endometriozis olduğunu nasıl anladın, yani ne durumda öğrendin ?
benimde aynı çünkü :KK43:

merhaba, endometriozis olduğunu nasıl anladın, yani ne durumda öğrendin ?
benimde aynı çünkü :KK43:
Reglden sonra ara kanamalarım olmaya başlayınca endişelenip doktora gidince öğrendim onun dışında bulantılarım oluyordun özellikle regl döneminde artan bende sadece bu şekilde belirti gösterdi şimdi ara kanamalarım olmuyor kist için hiç operasyon veya ilaç tedavisi de başlamadı gittiğim doktorlar ama yıllardır çocuk sahibi olamadığı. İçin tüp bebek başlayacağız

Reglden sonra ara kanamalarım olmaya başlayınca endişelenip doktora gidince öğrendim onun dışında bulantılarım oluyordun özellikle regl döneminde artan bende sadece bu şekilde belirti gösterdi şimdi ara kanamalarım olmuyor kist için hiç operasyon veya ilaç tedavisi de başlamadı gittiğim doktorlar ama yıllardır çocuk sahibi olamadığı. İçin tüp bebek başlayacağız
anladım.. bende hamile kalamayınca bi kaç doktor gittim. hepsi infertelite dedi. bi sebep yokmuş yani. sonra bi dr demişti böyle böyle diye. o kadar şaşırdım ki. regl de sancım çok oluyor ve karnımda zaman zaman şişlik. ben normal diye düşünüyordum. herkes gibi. bende hiç kanama olmadı.
tüp bebek ne zaman başlayacaksın ?

şu an reglim bi aksilik olmazsa önümüzdeki ay başlayacağız tüp bebek sürecine öncesinde 2 yıl boyunca Üni hastanesine gittim iki aşılama yapıldı ama negatif oldu doktorlar ve personeller çok özensizdi bi noktadan sonra artık dayanamayıp eurofertil tüp bebek merkezi ile görüşmeye gittim doktor içime sindi çok güzel ve detaylıca anlattı yaşanabilecek süreçleri hatta açıkça kist rahminizi tahrip ettiyse önce rahminize işlem uygulayıp öyle başlarız yani sizin süreciniz normalden biraz daha uzun olabilir dedi şu am hem çok panik halindeyim hem çok heyecanlıyım hemde endişeliyim neler bekliyor beni diye

anladım.. bende hamile kalamayınca bi kaç doktor gittim. hepsi infertelite dedi. bi sebep yokmuş yani. sonra bi dr demişti böyle böyle diye. o kadar şaşırdım ki. regl de sancım çok oluyor ve karnımda zaman zaman şişlik. ben normal diye düşünüyordum. herkes gibi. bende hiç kanama olmadı.
tüp bebek ne zaman başlayacaksın ?
Bazı insanlar çok şanslı kistleri olduğunun farkına varmadan hamile kalabiliyor ama bizler ikinci gruptayız umarım çok yıpranmadan çok zorlanmadan evlat sahibi oluruz en kısa zamanda

şu an reglim bi aksilik olmazsa önümüzdeki ay başlayacağız tüp bebek sürecine öncesinde 2 yıl boyunca Üni hastanesine gittim iki aşılama yapıldı ama negatif oldu doktorlar ve personeller çok özensizdi bi noktadan sonra artık dayanamayıp eurofertil tüp bebek merkezi ile görüşmeye gittim doktor içime sindi çok güzel ve detaylıca anlattı yaşanabilecek süreçleri hatta açıkça kist rahminizi tahrip ettiyse önce rahminize işlem uygulayıp öyle başlarız yani sizin süreciniz normalden biraz daha uzun olabilir dedi şu am hem çok panik halindeyim hem çok heyecanlıyım hemde endişeliyim neler bekliyor beni diye
hakkımızda hayırlısı olsun.. Rabbim en kısa zamanda bizi de diğer tüm isteyenlere de nasip etsin.
ben başladım tedaviye. yarın yumurtalarım toplanacak

İnşallah sağlıklı ve güzel yumurtalarınız olur onlarda sağlıklı embriyolar olurlar bu arada siz nerede yaptırıyorsunuz tedavinizi

Amh bakıldı mı ya da bu süreçte kist için rahminize farklı bir işlem yapıldı mı kendi adıma bilgilenmek için soruyorum tabii herkesin durumu farklı olur ama bilgim olsun yine de

Selam canım nasılsın umarım ağrıların geçmiştir ve çok daha iyisindir. Dün tedaviye başlamak için Gerçek beye muayeneye geldim iki tane yumurtalık kisti oluşmuş tedavim ertelendi ve estrofem verdi kistleri küçültmek için duruma göre kistin içini de boşaltabiliriz dedi şeninde benzer bi sürecin olmuştu sana ilaç vermiş miydi kuzum

[benim 1 ay boyunca bekledi kuzum atılacak mı diye sonrasında atılmayınca ameliyat olacaktım hiç bi ilaç kullanmadım diğer ay gitmeden önce 2 hafta boyunca sabahları aç karnına ılık sütün içine zerdeçal katıp içtim sonrasında gitmişti kistim şifa olsun sana da dene kuzum

X