Bursa da oturan,tanıdığınız hoca var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

awkard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
11
4
27
Merhaba görümcem 1 yıl önce kendi annesinin onun boşanması için ona b.yu yaptığını söyledi ve kendi annesiyle görüşmeyi kesti. Yaklaşık 2 hafta öncede eşimle banada yaptığını söylüyolar (görümcem kaçarak istenmeyen bir damatla evlendi eşim görüşmüyor kardeşiyle) eşim askerdeyken onun çamaşırlarını köye gönderip daha sonrasındada tekrar geri getirip giydirilmiş. Ve biz bu söylemden sonra eşimin çamaşırlarında domuz yağı bulduk. O sarı leke bir çamaşırında vardı evlendiğimizden beri var o sarı leke ve çıkmıyordu sirkeli suya kuran okuyup yıkadık çıkmayan leke çıktı diğerlerinde yoktu sonradan onlarda olmuş ve sadece sarı lekenin olduğu yer inanılmaz kötü kokuyor. Bir hocaya gittik hoca bu işi Allah rızası için yapan tek bir ücret bile kabul etmeyen biri fakat yaşından ötürü mü bilemiyorum benim söylediğim şeyleri 5 dk sonra bana sordu ve bize güven vermedi. Bir kızımız var ve 1 yıldır eşim inanılmaz derecede değişti ve ben geceleri sürekli rahatsız ediliyorum sabah ezanından 30 40 sn sonra uyanıyorum sürekli bu şekilde şeyler yaşıyorum son 1 yıldır. İnanılmaz korkuyorum ve eşim gececiyken evde kalamıyorum evimden soğudum.Bu işi ticaret için değilde Allah için yapan bir hocaya ihtiyacım var Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Eklentiler

• 045A5DCF-7D4C-4C91-8858-31897975D9B7.jpeg
    147,7 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Öncelikle o çamaşırın ömrü dolmuş; çamaşırla vedalaşın.

Olmadık yerlerden medet ummak yerine, inancınıza uygun olarak dualarınızı okuyun.

Büyü vb içerikli konular, hoca arama gibi konular yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…