Burnunuz kaç cm?

errentivirgo

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
242
66
37
Merhaba kızlar. Estetik burun ameliyatı olanlar burnunuzu kaç cm yapmış doktorunuz ?

Ben revizyon oldum 3.5 cm burnumu 5 cm yaptı doktorum. Bana çok uzun geliyor ama doktor kadın hastalarına hep 5 ve hatta 6 , 6 buçuk bile yapıyormuş.

Cidimisin neden okadar uzun birakiyor ?
Burnumu bende her ay yandan ölçüyorum
Eskisini bilmiyorum ama yeni burnum 3.5 cm
6,5 ay içinde 3mm küçüldü
Ama bende burnumu yandan uzun buluyorum aynada bakınca

Cidimisin neden okadar uzun birakiyor ?
Burnumu bende her ay yandan ölçüyorum
Eskisini bilmiyorum ama yeni burnum 3.5 cm
6,5 ay içinde 3mm küçüldü
Ama bende burnumu yandan uzun buluyorum aynada bakınca
😪😪😪 bana ameliyat öncesi kısalığından memnun musun diye sordu bende kesinlikle uzun burun istemiyorum çok memnunum dedim. Bu konuşmadan sonra 15 mm burnumu uzatmış hala bunun şokunu yaşıyorum ve alışamıyorum.

Ben senin konunu okumuştum orda eski ve yeni burun resimlerinide paylaşmıştın
Hatta doktorunda çok iyi bir hoca
Yeni burnunda çok güzel bana göre
Uzun bir burun gibi gözükmüyor
Ama tabi senin yüzüne yakışması gerekiyor
Peki nedeni neymiş böyle uzun yapıyor burunları?

Ben senin konunu okumuştum orda eski ve yeni burun resimlerinide paylaşmıştın
Hatta doktorunda çok iyi bir hoca
Yeni burnunda çok güzel bana göre
Uzun bir burun gibi gözükmüyor
Ama tabi senin yüzüne yakışması gerekiyor
Peki nedeni neymiş böyle uzun yapıyor burunları?
İşte doğal burun demek uzun demek sanırım. Kısa kalkık burun sevmiyor doktor. Estetik yapıldığı hiç belli olmuyor böyle olunca.

Ben yan profilden ölçüyorum
Yani burun kanatından ucuna kadar
Ben önden beğeniyorum burnumu ama yandan sanki biraz daha kibar ve küçük/kalkık olabilirdı özellikle burun ucum
Sanki uzun bırakılmış
İşte ben bu yüzden revizyon oldum.ama çok pişmanım keşke öyle kalsaydı. En azından önceki burnumu bazı açılardan beğeniyordum şimdi hiç bir açıdan beğenmiyorum :KK43:

İşte doğal burun demek uzun demek sanırım. Kısa kalkık burun sevmiyor doktor. Estetik yapıldığı hiç belli olmuyor böyle olunca.
Kendisi sevmiyor olabilir ama sen seviyorsun hastanın dediği neden öneme alınmıyor herkes doğal burun sevmiyor
Bende özelikle doğal istedim ama pişmanım

İşte ben bu yüzden revizyon oldum.ama çok pişmanım keşke öyle kalsaydı. En azından önceki burnumu bazı açılardan beğeniyordum şimdi hiç bir açıdan beğenmiyorum :KK43:
Ama burnun çok yeni daha
daha çok değişecek böyle kalmayacak
Genelde 4 ay bitince değişiyor
İnşallah beğenir alışırsın ozaman

Kendisi sevmiyor olabilir ama sen seviyorsun hastanın dediği neden öneme alınmıyor herkes doğal burun sevmiyor
Bende özelikle doğal istedim ama pişmanım
Doğal istesem neden iki ameliyat olup bu kadar para harcayıp acı çekeyim.yüzüme yakışan küçük bir burun istemiştim sadece

Ama burnun çok yeni daha
daha çok değişecek böyle kalmayacak
Genelde 4 ay bitince değişiyor
İnşallah beğenir alışırsın ozaman
Doktor 5 cm yaptım diyor burun sırtımı doldurmuş. Kavis yok kalkıklık hiç yok hergün burun ucum daha da düşüyor. Alışsam da beğenmem yani sadece alışırım.

Merhaba. Benim burnumda 5 cm olmuş. Yüzünüzle uyumlu olması önemli. Burunun tüm yüzünüzün üçte biri kadar olması gerekiyormuş. Yüzüm de, saçımın bitiş çizgisinden çene bitişine kadar 16 cm.

Merhaba. Benim burnumda 5 cm olmuş. Yüzünüzle uyumlu olması önemli. Burunun tüm yüzünüzün üçte biri kadar olması gerekiyormuş. Yüzüm de, saçımın bitiş çizgisinden çene bitişine kadar 16 cm.
Evet öyle olması doğal bir görüntü vermesi için idel ölçü. Ama ben doğal istememiştim. Hiç yaptırmadan da benim burnum 5 cm idi o yüzden.2. Kez ameliyat olup orjinalime dönmüş oldum. Boşu boşuna 2 ameliyat geçirdim. Ben küçük kalkık ve kavisli burun seviyorum.

Anladım haklısınız o zaman. Benim eski burnum 6 cm falan olduğu için bu 5 cm cm bile çok değiştirdi. Ama her zaman diyorum doktorlara hiç bir zaman doğal burun istiyorum denilmemeli. Çünkü doğal burun deyince illa bir yerinde bir kusuru olmalı veya büyük, uzun vb olmalı diye düşünüyorlar sanırım.

Anladım haklısınız o zaman. Benim eski burnum 6 cm falan olduğu için bu 5 cm cm bile çok değiştirdi. Ama her zaman diyorum doktorlara hiç bir zaman doğal burun istiyorum denilmemeli. Çünkü doğal burun deyince illa bir yerinde bir kusuru olmalı veya büyük, uzun vb olmalı diye düşünüyorlar sanırım.
Evet ben doğal istiyorum bile demedim. Bence doktorların tarzına bakmak lazım doğal yapan var estetik yapan var kim neyi beğeniyorsa ona göre doktor seçmeli.

Peki nasil ölçüyorsun burnunu ?yandanmı
Yoksa önden uzunluğunu mu ölçüyorsun

X