Burnumda kemer mi var

Bi sabah uyandım burnum yanaklarımla beraber şişti 4 gün önce felan , ertesi gün tüm o kemer görüntüsüyle beraber geçmişti. Gerçekten hiç gideceğine inancım yoktu ama şuan sadece benim görebildiğim kadar az kaldı . Dahada gidecek eminim

Kaç ayda gitti masaj yaptınız mı?

Ameliyat olalı 2.5 ay oldu hatta biraz geçti, doktorum 2.haftadan sonra masaja başlattı,o zamandan beri yapıyorum, hala yapıyorum gün içinde aklıma geldikçe
Ben olalı 1.5 ay oldu ama hala duruyor masajda yapıyorum yumuşak aslında uyandığımda tekrar orada birikmiş oluyor masaj yapınca iniyor ama bir müddet sonra geri toplanıyor sizde de öyle mi

Ben olalı 1.5 ay oldu ama hala duruyor masajda yapıyorum yumuşak aslında uyandığımda tekrar orada birikmiş oluyor masaj yapınca iniyor ama bir müddet sonra geri toplanıyor sizde de öyle mi

Ya çok değişiyor aslında biliyor musun , soğuk sıcak etkiliyor sanırım, mesela bugün düne göre yine kemer çıkmış gibi duruyordu , ödem geziyor sanırım anlamış değilim

Ya çok değişiyor aslında biliyor musun , soğuk sıcak etkiliyor sanırım, mesela bugün düne göre yine kemer çıkmış gibi duruyordu , ödem geziyor sanırım anlamış değilim
Evet bende de öyle masaj yapınca iniyor geri çıkıyor soğukta burnum çok şişiyor özellikle kemer kısmı umarım geçer geçerse bilgi verirseniz çok sevinirim bende

Orhan Murat Özdemir’in sitesinde çok fazla sorulmuştu bu konu. Törpülenen kemiğin etrafında doku oluştuğunu, kemiğin kendini yenilemeye çalıştığından bahsediliyordu. Zamanla geçeceği söylüyordu. Geçmezse basit bir törpüleme ile çözülür deniyordu. Bir inceleyin isterseniz.
Hiçbir doktorun kemiği törpülemeden bu şekilde bırakacağını sanmıyorum ben.

ilk attığınız fotograflarda çok hafif kemer gibi duruyor ama ikinci fotoğrafta kemerli bir görüntü yok gibi.
Zaman geçtikçe kemerli görüntü düzelir diye düşündüm.

Şuan aynı durum bendede mevcut şişlikler inince çok torpulenmedigi ortaya çıkıyor ama ben sorun etmiyor fazla alinanburun sırtı ileride çökme yapabiliyormus böyle doğal duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…