BURNUM YAMUK MU ?

Isaretledigim yerde şişkinlik şeklinde bir top var. Aynı yerdeki kanat da daha geniş duruyor. Bu söylediklerimin hepsi tamamen estetik algilarimla alakalı, ameliyat konusunda kesinlikle bilgim yok. Umarım istediğiniz gibi olur.
Tamda işaretlediğiniz yerden bahsediyorum bende ,çok iyi anlamışsınız bunu doktor nasıl anlamıyorsa bilerek yapıyor bence emin oldum artık

Isaretledigim yerde şişkinlik şeklinde bir top var. Aynı yerdeki kanat da daha geniş duruyor. Bu söylediklerimin hepsi tamamen estetik algilarimla alakalı, ameliyat konusunda kesinlikle bilgim yok. Umarım istediğiniz gibi olur.
Benim de sağ tarafım öyle çok dikkatli bakıldığında belli oluyor ama ben önemsemiyorum orayı. Benim sağ tarafa kıkırdak desteği yapıldığı için öyle duruyor.

Evet burun ucunda sola doğru bir yamukluk var hafiften. Bariz görünüyor zaten ama neden takıyorsunuz ki söylemeseniz hiç dikkat çekmez çok tatlı ve güzel olmuş bakıp bakıp durmayın. Ben elime ayağıma sürekli baksam değişik oluyorum garip geliyor bu nası bi organ vs diye hemen dikkatimi
Dağıtıyorum. Eziyet etmeyin kendinize güzel bir burun olmuş

Benim de sağ tarafım öyle çok dikkatli bakıldığında belli oluyor ama ben önemsemiyorum orayı. Benim sağ tarafa kıkırdak desteği yapıldığı için öyle duruyor.
Birkaç kiside daha aynı durumu gözlemledim. Revizyon vs sıkıntılı ve maliyetli. En iyisi bu haliyle devam etmek. Sağlık olsun ❤️

X