Burçların gıcık yanları

Saftır aslında bu. Kuş kadar beyni olan bir insan bile bunu kolayca kandırabilir.

Aslan Gıcık değil kötü(!) özellikler bunlar... Yalan konusu hala sıkıntılı da saflık azaldı :)

Çevresine genelde ılımlı ve temiz kalpli havası veren akreplerin, insanları dumura uğratmakta üstüne yoktur.
bence onunla kesinlikle dost olmaya çalışın.

Ben dostluklarımı bitiyorum genelde :) Yükselenimdir kendisi ama direkt akrep olanlarla sıkıntı yaşıyorum. O genel havasının tersi özellikler gösterdiği vakit itici bulmaya başlıyorum.

Evet ayni ben hic sevmem burcumu son cumle tam yerinde olmus cunku ben bu yaşıma geldim daha nasil karaktere sahibim bilmiyorum

Aynı ben

Aynanın karşısına gecip yüzüme tüküresim geldi ne pis biseymisim ben

Her kelimesi çoooookkkk doğru.. işte benim görümcem buu.. herşeyimizi merak eder takip eder usanmadan sorar didikler öğrenir . inatçının kendini birşey sanan birinin tekidir

Hicde sıkıcı değilim
Biraz kıskançlık var ama zararsız
Enerji doluyumdur herkesi ben iteklerim

ee bu kadar da degil yani..ama seytan tuyu vardr bizde dogrudur

Burcumdan soğudum bir andaAslında ağzım var dilim yoktur, fazla konuşmayı hiç sevmem:) Kaprisli kısmı uyuyor ama

Pinko ne diyolla sana pinkstrap

Edilmeyen başka ne hakaret kalmış ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…