Buraya da bakinnnn.............

yasemink

Cadı Kızım!!
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
770
0
BEN TAM 2 AYDIR HASTA OLAMIYORUM.
GEÇEN HAFTA ÇARŞAMBA GÜNÜ KAN TAHLİLİ OLDUM
BULGU <1,0 ÇIKTI YANİ HAMİŞ DEĞİLİM DİMİ?

SONRA FARLUTAL ALDIM ADETİM GELSİN DİYE 5 GÜN SABAH AKŞAM KULLANDIM ÇARŞAMBA GÜNÜ SABAH BİTTİ.

DÜN SABAH ÖYLESİNE BİDAHA TEST YAPAYIM DEDİM. YAPTIM VE DOĞRU DÜRÜST BAKMADAN ÇÖPE ATTIM. AŞKIMA KAHVALTI HAZIRLADIM.. BİDAHA WCYE GEÇTİM Bİ BAKIYIM DEDİM. ÇÖPTEN ALDIM BAKTIM. SİLİK BİR ÇİZGİ DAHA VAR
BİDAHA YAPTIM BEKLEDİM SİLİK BİDAHA YAPTIM GENE SİLİK....
AŞKIM İŞE GİTMİŞTİ HABER VERDİM GERİ GELDİ... DOKTORA GİTTİK. ULTRASONDA GÖREMEDİ (GÖBEĞİMDEN BAKTIRDIM) MUHTEMELEN VAR AMA EMİN OLALIM KAN TESTİ YAPALIM DEDİ.

KAN TESTİ YAPILDI 3 SAAT BEKLEDİK VEE
BULGU 341,86 HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM:nazar:

MÜBAREK KANDİLDE YAVRUM MÜJDESİNİ VERDİ... İNANAMIYORUM... BEN HAMİLEYİMMM.....:nazar:

DR FARLUTALIN BU KADAR ERKENKEN Bİ ZARARI OLMAZ DEDİ. AMA BENİM İÇİNDE YİNEDE MİNİK BİR ŞÜPHE VAR BİŞEY OLMAMIŞTIR DİMİ?

Kalbini ferah tut hiçbir şey olmmaıştır inşallah.Allah hayırlı sağlıklı bebişler versin....

canım boşuna stres yapıp bebegınıde üzme.doktorun demesı gıbı bişe olmamıstır çünkü daha anca kese olusuyor galiba.hamileliğin tadını cıkar....

Hayırlı olsun,tebrik ederim....Kendine iyi bak dikkat et....

Allahın izniyle bişey olmaz,doktorunda öyle demiş zaten...

Tekrar tebrikederim,hayırlısıyla sağlığıyla doğar büyür inşallah...

tebrik ederim..Allah hayırlı,sağlıklı,uzun ömürlü bi evlat olmasını nasip eylesin..(bi de kolay doğum tabi) a.s.

:icecream:Hayırlı olsun canım Allh tamamına erdirsin ilaç konusunu da çok kafaya takmamaya çalış bende oğluma hamile olduğumu bilmeden böbreklerim rahatsız diye antibiyotik kullanıyordum ve hamile olduğumu öğrenince hemen bıraktım baya korktum bebeğim sakat falan olur diye ama çok şükür şimdi 3 yaşında ve bişeyi yok, dr erken dönemdeki ilaç kullanımlarında şayet bebeğe zarar ederse bu kendini düşükle gösterir dedi,ama senin bebişin sana sıkı sıkı tutunmak istiyor annesi sağlıcakla kucağına alman dileğiyle sevgiler:1hug:a.s.

BEN TAM 2 AYDIR HASTA OLAMIYORUM.
GEÇEN HAFTA ÇARŞAMBA GÜNÜ KAN TAHLİLİ OLDUM
BULGU <1,0 ÇIKTI YANİ HAMİŞ DEĞİLİM DİMİ?

SONRA FARLUTAL ALDIM ADETİM GELSİN DİYE 5 GÜN SABAH AKŞAM KULLANDIM ÇARŞAMBA GÜNÜ SABAH BİTTİ.

DÜN SABAH ÖYLESİNE BİDAHA TEST YAPAYIM DEDİM. YAPTIM VE DOĞRU DÜRÜST BAKMADAN ÇÖPE ATTIM. AŞKIMA KAHVALTI HAZIRLADIM.. BİDAHA WCYE GEÇTİM Bİ BAKIYIM DEDİM. ÇÖPTEN ALDIM BAKTIM. SİLİK BİR ÇİZGİ DAHA VAR
BİDAHA YAPTIM BEKLEDİM SİLİK BİDAHA YAPTIM GENE SİLİK....
AŞKIM İŞE GİTMİŞTİ HABER VERDİM GERİ GELDİ... DOKTORA GİTTİK. ULTRASONDA GÖREMEDİ (GÖBEĞİMDEN BAKTIRDIM) MUHTEMELEN VAR AMA EMİN OLALIM KAN TESTİ YAPALIM DEDİ.

KAN TESTİ YAPILDI 3 SAAT BEKLEDİK VEE
BULGU 341,86 HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM:nazar:

MÜBAREK KANDİLDE YAVRUM MÜJDESİNİ VERDİ... İNANAMIYORUM... BEN HAMİLEYİMMM.....:nazar:

DR FARLUTALIN BU KADAR ERKENKEN Bİ ZARARI OLMAZ DEDİ. AMA BENİM İÇİNDE YİNEDE MİNİK BİR ŞÜPHE VAR BİŞEY OLMAMIŞTIR DİMİ?

Gözünaydın yasemin kardeş.Doktorun dediği çok doğru bu değerler onun organ oluşumu için henüz çok erken olduğunu söylüyor,daha kan pıhtısı şeklinde 10 gün sonra ancak keseye dönüşecek ve bir 10-15 gün sonra ise bebiş olacak.İşte bu yüzden tatlım bişiy olmas:1hug:

tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hıc korkma canımcım kutu kutu farlutal içip sonra hamiş oldugunu ogrenen cok arkadasım oldu :)

canim hayirlisi olsun vede tebrikler ayrica böle kötü şeyler düşünme iyi düşün iyi şeyler olsun

Allah'ın izniyle bişey olmamıştır Allah'ım meleklerimizi korusun kucağımıza almayı hayırlı evlatlar olarak yetiştirmeyi nasip etsin rabbim canım...

hayirli olsun cnm tebrik ederim hic merak etme isallah hersey yolunda gidecekk

X