Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Canım 20 ay var benimkilerinin arasında ... Seninle daha önce 2. Meselesini uzun uzun konuşmuştuk ..
bence hemen yapmalisin :)

aaa evet şimdi hatırladım canımmm haklısın yazın düşünüyorum en azından bereni indirip kaldıramayacağım bir zamanda olması lazım yürümesi lazım iyicene

aaa evet şimdi hatırladım canımmm haklısın yazın düşünüyorum en azından bereni indirip kaldıramayacağım bir zamanda olması lazım yürümesi lazım iyicene
Canım sen hamile kalıp, dogum olana kadar beros koşar ...:)
bide beren öyle sıkıntılı bi cocuk degil
Nerden yapıyorsunuz kızlar alışverişlerinizi ...
ben cikoby,idilbaby genelde... Öyle cok gezme fırsatım olmuyor...2 çocukla ...
alip çıkıyorum ...

canım ben doğumdan önce havuzlu hana gitmiştim ama çok gereksizmiş önce bunu belirtiyim,

ağırlık mothercare, kanz, pançodan yapıyorum. bugün lcw dekilerde hoşuma gitti ama arkadaşların dediği gibi her mağazada aynı çeşit olmuyor.

Son düzenleme:
önceden bakmıştım pek güzel ve kızımın boyuna göre bişi bulamamıştım ben
ben genelde bir yerden alıyorum herşeyini

evet ben de sevmiyorum lcw çocuk ürünlerini,
illa ki bi çiçek, pul, maymun vs..oluyor renkler de çok cırt çoğunlukla ama güzel şeyler de çıkabiliyor arada..

rica ederiz ne demek cnm,
evet ben de tek tek verip herşeyin tadını alsın istiyorum ama özellikle kahvaltıda çok eziyet oluyor o şekilde yedirebilmek.. zaten yemiyor da, karışımı çok seviyor ama bıdık...

sağol cnm hepsi çok tatlı miniklerimizin

bizim ablamız da öperken canını yakıyor sürekli, adı öpüyor amaa görsen parçalıyor çocuğu

canım ben hamilelikte bereni kucağımda taşıma gibi bir problemim olmasın diye bekliyorum öteki türlü hep üstümde olur çünkübu yüzden bekliyorum

Son düzenleme:
Doğumdan önce bende gitmiştim ama tek bi kilotlu çorap alıp dönmustum :)
sagol canim...
imkan olsa gezsem cok seyler varda...
kadirhasa gidiyordum karsidayken o da iyi oluyordu bana

iyi düşünmüşsün ilknurcum, kucaklamak hamileyken çok zor oluyor,
mümkünse bezden de çıktıktan sonra doğsun ikinci, yoksa iki popo bezlemek zorunda kalırsın, doğum sonrası tüm günün bez değişmekle geçer

ben de çevremde idilbaby ürünlerini satan bir mağaza olmadığından merak ediyorum orayı, internetten incelediğimde güzel şeyler oluyor..
ben de genellikle mothercare, bir de bize yakın aziz bebe var oradan da alabiliyorum, dediğin gibi iki çocukla aheste aheste gezemiyorsun zaten...

Son düzenleme:
ya kızlar suedanın ateşi çoktı biraz ilk defa

37.8 olmuş bende soydum atletiyle duruyor

nazar değdi yavruma okuyup üfleyin bakıyım ordan

ya kızlar suedanın ateşi çoktı biraz ilk defa

37.8 olmuş bende soydum atletiyle duruyor

nazar değdi yavruma okuyup üfleyin bakıyım ordan

canım benim kıyamam bence daha fazla yükselmeden ver bir ateş düşürücü. tekrar çıkarsa doktora götür.

Son düzenleme:
Aldırabilirsen ılık duş aldır en etkilisi o. Geçmiş olsun suedaya kız resimden nazar da geçmez durup dururken ne oldu böyle. Bu arada iki bebeli birine habersiz misafir gelir mi yaaa geldi bana hem de üst üste 2kişi

gelmez tabi canım 3 gün önceden haber vermeleri lazım, belkide hazırlık falan yaparsın diye haber vermemişlerdir uğraşma diye...

merhaba kızlar büyük bir ev temizliğinden sonra nihayet buradayım. bitmiş bir vaziyette tabi neyse sayfalar baya ilerlemiş maşallah oku oku yetişemeyecem diye korktum bir an lcw dan bahsedilmiş geçen pazar günü bende gittim birkaç parça birşeyler aldım. yeni sezon bile gelmişti yazlıklar cıvıl cıvıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…