Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Kızlar...
Ece hanım1 yaş doğum günü temasını kendi belirledi. Mini Mouse : halasının kalemliğini hiç elinden düşürmüyor bu ara habire onu elinde tutuyor onu istiyor vermezsek ağlıyor. Ben kelebek yapmayı planlarken :)

Günaydın canım bizim de uykumuz bi garip bu aralar, Cumartesi de yazlığa gidicez inşallah uykumuz iyice şaşar artık

Hilalcim yazliga ucaklami gidiceksiniz eger ucakla gidecekseniz nasil gectigini yazar misin bana biDe tatile ucakla gitmeyi dusunuyoruz biraz endiseliyimde eger durmazlarsa arabayla gitmeyi dusunebilim

Ece minie yi sevmis demekki annesi ha kelebek ha minnie ne farkeder

Haklısın canım.. aralara kelebekli bişiler koyarım illa ki :)) özeniyorum ilk doğum gününe...

Bende ozeniyorum amaabaratmak istemiyorum cunku cevremde kimse boyle seyler yapmiyo pastayi bile nprmal pastane pastasi aliyolar sonra gulerler arkamdan diye cekiniyorum biraz. Bu arada magnetleri nereye yaptiracaksin ben birmax diye bi siteye yaptiricam ama guvenlimi bilmiyorum. Bode tabakti bardakti onlari hazir kullan at mi alican temaya uygun ve hangi siteden siparis vericen ayyy ne kadar soru sordum kusura bakma

Hilalcim yazliga ucaklami gidiceksiniz eger ucakla gidecekseniz nasil gectigini yazar misin bana biDe tatile ucakla gitmeyi dusunuyoruz biraz endiseliyimde eger durmazlarsa arabayla gitmeyi dusunebilim

Yazarım canım, ikizler 2 aylıkken uçağa binmiştik tabi o zamanlar böyle değillerdi uyudular yol boyunca

evet birmax sitesine canım. diş buğdayı için yaptırdım çok memnun kaldım kalın magnet bu sitedekiler. tabaklara karar veremedim bardaklara şeffaf kalın plastikten olucak mini Mouse falan

Umarim rahat bi yolculuk yaparsiniz yanyana oturamiyosunuz dimi ayri ayri oturuyosunuz. Sende mi olmayacaksin artik

3koltuk almıştık biz check in işlemi de internetten yapılabiliyor, uçuştan 24saat önce başlıyor, başlar başlamaz yanyana 3koltuğu kaptık rahat ettik. Kulakları basınçtan etkilenmesin diye kalkışta birini inişte de diğerini emzirdim hatta

Yok canim ondan demedim ben yasak diye biliyorum bir sirada iki bwbenin olmasi oyizden dedim hangi hava yoluyla uctunuz canim yanyana izin veriliyosa iyiymis bozde oyle aliriz

:) siz nereden arıyorsunuz? inş bulursunuz bizde buluruz :)
o evi yaklaşık 2 yıldır bizde arıyoruz ama hala bulamadık...

kayınvalidem falan yok eşim yetiştirme yurdunda büyümüş annemde dün ameliyat oldu dizinden zaten oğlum zor bi çocuk insan üstü bir güç gerektiriyor bakmak için :) bizde sürekli sokaklardayız :) foto koyayım

Sabahtan beri kimsecikler yok (
Kimler ne yapıyor acaba?

ben tasınmakla ve 3 sıpacıkla mesgulum.eeeeeee 15 yıllık evımı bırakmak pek kolay olmayacak.kızımın dogum gununde hayata format atıp yenı bır mıladı yasamaya baslayacagız.
alloooooooooooooooooooooooooooo nerdesınız zaten kısıtlı gelıyorum bırde kımseyı bulamıyorum.

mrb arkadaşlar. bende radikal bi karar alıp 25 mayıs diş buğdayı yapmaya karar verdim. doğum günü de 28 haziran da .. arada tam bir ay var ama farklı farklı kişileri davet edeceğim için problem olmaz sanırım.

dısı yenımı cıktı?:26::26::26::26::26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…