Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bunu duyan deneyen var mı

Jut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
340
4
bana biraz zor bir tarif gibi geldi ama suna dumankayanın bir tarfi baska bir sitede buldum okudum acaba daha önce duyan deneyn var mı??

1 ayvanın çekirdeklerinin jölesi
1 yaprak aloe vera jeli
2 kahve fincanı ginseng
1 yumurtanın akı
2 çorba kaşığı tuzlu su Ayva çekirdeklerini bir kahve fincanı suda beş dakika kaynatın, 30 dakika bekletin, jöle gibi olur. Çekirdeklerini süzün. Sıvısına bir yaprak aloe vera jeli katın. Yumurta akını karıştırarak ilave edin. Tuzlu suyu da ekleyin. Ginsengi yavaş yavaş karıştırarak katın. Önce herhangi bir yağla göğsünüze masaj yapın. Daha sonra tülbendin içine elde ettiğiniz bu karışımı yerleştirin. Sutyeninizin içine koyun. En az altı saat kalması lazım. Bu karışım göğüslerinizi besler ve büyütür.

başka bir karısımı daha var o daha kolay ve icindki otlar heryerde byütücü olarak gecio onu denicem ben

bence suna dumankaya bunu yapıp piyasaya sürsün baya alıcısı çıkar heralde. ayva çekirdeği jölesini nereden bulacaz biz ya aramaya kalksak deli gözüyle bakarlar bizedelikafadulden

solitarywoman canım, konuyu yazan arkadaşın mesajında şöyle yazıyor "Ayva çekirdeklerini bir kahve fincanı suda beş dakika kaynatın, 30 dakika bekletin, jöle gibi olur." yani aramana gerek yok a.s

melek otu,şerbetçi otu,çemen tohumu bu 3nü karıstırp için dio..gnde 2 tanede hurma yiyn dio cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…