Bunlarda zemusun 9 sene önceki düğün fotoğrafları:)

kız ben yerim seniiii ne güzel resimler. allah bozmasın mutluluğunuzu :nazar:
ay darısı başıma bende bi şuraya resim eklesem artık dimi ama :nazar:

Maşallah Zemusum çok güzel resimleriniz.:nazar:
Yüzleriniz açık olsaydı daha iyi olurdu amma, neyse...:1no2:
Dikkatimi çekti bende 13 yıllık evliyim, baktım ki pozlarımız:roflol:
çok yakın birbirine... Ne dersin eski zaman pozlarımı oldu yoksa bizimkilerdelikafadulden
Allah mutluluğunuzu bir ömür boyu eksik etmesin inşallah.

selda çok sağol canım inşallah sende birgün koyarsın buraya fotoğraflarını..Şeniz
---
çalıkuşu haklısın canım kaydirigubbakcemile5 bizim bu pozlar şimdikilere bakınca bayağı eski kalıyo eskidik napalımyerimseniben.. ne varsa eskilerde var demişler ama dimi.:roflol:

mutluluklar dilerim... çok yakışmışsınız... :1hug:

hepinize çok teşekkür ederim canlarım beğendiğinize çok sevindim..

ayyy süper yaaaa..hep eski resimlere bayılmışımdırr...17 yıl öncesine göre pozlarr süper vallaa..:):)

zemus şekercim gelinliğinde ,gelin saçında süpermiş vallahi ben çok beğendim..
ay bu ceketi omzuna atıp poz verdiriyorlardı dimi delikafadulden
ay bende öyle poz vermek istiyom delikafadulden

sağol seldam kıs varya ne saç ne gelinlik planlı değil şimdikiler gibi ..çok cahildim hiç bişiden anlamıyordum inan öğle yönlendirrende yoktu şöğle olur böğle olur ..şimdi olsa oooo neler yapardım neler ..

mıllet 17sınde koca bulur ben kaldım evde:nazar:

allah mutluluğunuzu daım etsn cnm yaa aşkınızın alevı hıç tukenmesın ınş:nazar: :nazar:

ayyyyyyyy ne kadar güzel olmusun a.s.
9 sene öncede olsaaa cok güzellerrrr
Allah ayırmasın mutluluklarrrrrr bir ömür inş

çok tatlısınız her ne kadar yüzünüz gözükmesede birbirinize çok yakışıyorsunuz ömür boyu mutluluğunuz devam eder inşallah

bu arada gelinliğinin içinde peri kızları gibi gözüküyorsun süper

nostaljik fotoları severim güzellmiş..yüzünüzüde görsek ii olurdu...

oyy maşallah allah mutluluğunuzu daim etsin nice 9 seneler beraber olmayı nasip eylesin inşallah ee tabi darısı da benim başıma :)

çok mutlu oldum resimleri görünce, size maşallah diyorum Allah nazarlardan korusun, hep mutlu olsun inşallah....

X