Bunlarda benim çizdiklerim

Canım çizimlerin harika bayıldım ya ne yetenek maşallah eline sağlık a.s.

tek kelimeyle süpersiiiiiiiiiiiiiiiin özellikle hamile olana ayrı bayılsım

Çizimlerin muhteşem.Anatomiler süper eğitim aldığın belli bence akademik eğitim almalısın Mimar Sinan Güzel sanatlar Fakültesi gibi.:hooray:Bende Maltepe Kız Meslek Lisesi Resim Bölümü mezunuyum.Tabii ben 95 mezunuyum çok ouldu yani okul biteli ve bence sen çok yeteneklisin eğitimine devam etmelisin.:Saruboceq:

canım bırkac sene once sakarya unı.gsf sınavına gırdım ılk sınavı kazandım ıkıncı ksınavı kazanamadım onumuzdekı sene tekrar gırıcem ıns. Bu sefer olur.

çok çokk güzeller... emeğine ruhuna eline sağlık... daha nicelerini görmek umuduyla.. sevgiler...a.s.

bende çok beğendim bende sitilistlik ve modelistlik eğitimleri aldım ama şimdi bıraktım inş sen devamını getirirsin.

Gerçekten güzel çizimler,stilistlik eğitimin olduğu belli kumaşların dökümünü,ışığını gölgesini çok iyi kullanıyorsun...kaydirigubbakcemile3
Anatomik açıdanda biraz ayrıntılı ayak resimleri çizmelisin,yüz ifadelerinide oturttunmu seni kimse tutamaz çizgilerin o kadar güzelki bunları çok rahat yaparsın...Umarım akademik bir eğitim alırsın (benim içimde uhde kaldı)yerimseniben

aslında en çok istediğim yüz çizmek ama henüz başarılı olamadım bu aralar ıyıce bıraktım calıstıgım ıcın ama guzel sozlerın ıcın tesekkur ederım baya moral oldu..hihoyyyt

kesinliklee bırakmaa ccanımm
bu konuda eğitimdee alabilirsinn derstee verebilirsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…