BUNLAR ÖDEM Mİ KEMİK Mİ (RESİMLİ) LÜTFEN CEVAP VERİN

Cerenbayramlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
18
3
27
Arkadaşlar 7 hafta önce ameliyat oldum burnumun kenarlarında böyle bir görüntü oluşuyor doktor düzelecek dedi ama ben güvenemedim ameliyattan sonra bu kemer tarzı görüntüyle karşılaşan oldu mu orda hafifte olsa bir kavis olması gerekiren bir çıkıntı var bazı yerleri pütür pütür ele geliyo ama her yer değil zamanla geçip orada hafif kavislenme olur mu yoksa hep böyle mi kalır lütfen cevap verin kaayı yiycem

Ben göremedim . Bence çok yakından çekildiği için net çıkmamış .burdan bi sorun gözükmüyor .
Doktorunuz kimdi

Ben göremedim . Bence çok yakından çekildiği için net çıkmamış .burdan bi sorun gözükmüyor .
Doktorunuz kimdi
Yani o yan kısımda kavis olması gerekirken bende şişlik var sorunum o , doktorumun adını şimdilik vermek istemiyorum pek memnun değilim ama kendisi geçecek dediği için de zan altında bırakmak istemiyorum ilerde geçmezse ya da geçerse veririm adjnı tabiki

BAHSETTİĞİM ŞEY ŞU ALTTAKİ FOTOĞRAFI BEN UYGULAMADA DÜZENLEDİM YANİ NORMAL OLARAK ALTTAKİ GİBİ OLMASI GEREKMEZ Mİ SİZCE ÖDEM MİDİR ÖDEMSE GEÇİNCE ALTTAKİNE BENZEYEBİLİR Mİ

Eklentiler

• 20210217_180516.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 206
Ben gördüm ama 3 ay bekleyin, ondan sonra ne olduğu anlaşılır. Eğer genelde bir problem yoksa çok da sorun etmeyin. Benim gibi bütün halinde berbat bir burnunuz da olabilirdi. :)

Kendinizi sikmayin cok buyuk ihtimalle odemdir ,benim 4.ayim suan 1.ayimdan itibaren burun sirtimda estetiksiz halimde bile olmayan bi kemer vardi resmen ama suan yok denecek kadar azaldi, burun ameliyati ciddi sabir isteyen bi surec 3aydan once pekte bisey anlasilmiyo ve inanin 1ayda bile sislikler baya iniyor,gecmis olsun tekrardan

Yaaa öyle mi nerdeyse 2 ay oldu artık şekli hiç değişmez diye düşünüyordum

Yaaa öyle mi nerdeyse 2 ay oldu artık şekli hiç değişmez diye düşünüyordum
Tabiki de degisiyor ameliyatlarimiz arasinda 2.5 ay var o 2.5ayda ne kadar degiscegine inanamazsiniz,tabiki hala odemlerim var ve tam istedigim gibi degil ama ilk zamanlara gore cok daha iyi durumda,kendinize biraz zaman taniyin ve psikolojinizin etkilenmemesi adina ilk 6ayi gozden cikarin derim

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız gerçekten çok iyi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…