Bundan bisey cikar mi?

Hiç önemli değil, kaslı siyahi bulana kadar durmak yok yola devam. İnanıyorum başaracaksınız, birlikte başaracağız

Bunlar hep yalnızlıktan

Ah ah seni çokk iyi anlıyorum canım biz yalnızların kadınıyız bize aşk konusunda gün yüzü yok aynı senin gibiyim biri selam verse acaba hoşlanıyor mu diyorum kaç yaşındasın bu arada benim öyle dediğime bakma 22 yaşındayım ama doğru dürüst asla birini bulamam kesin

Yaaaaaaa ama sen daha coook gencsin! Olur elbette birileri! Ben 31im. Aslinda hangi yasta olursa olsun bence insan aski bulabilir. Onemli olan kendi kendine de mutlu olabilmek ve hayati sevmek. Ama... Iste ask da guzel bisey

Yaaaaaaa ama sen daha coook gencsin! Olur elbette birileri! Ben 31im. Aslinda hangi yasta olursa olsun bence insan aski bulabilir. Onemli olan kendi kendine de mutlu olabilmek ve hayati sevmek. Ama... Iste ask da guzel bisey
Teşekkür ederim sende çok gençsin evet yalnızlıkta güzel hatta bazen inşallah asla evlenmem diyorum çünkü çok büyük bi sorumluluk ama önce gerçekten sevilmek istiyorum sizin gibiyim hakkımızda hayırlısı olsun bazen istesekte olmaz

Kkya kizlar teklif ediyormus umuduyla gelen erkekler: SIZE TEKLIF ETMIYORUZ. Herkesle gelecek dusunurum sizinle dusunmem. Kadinlar kulubunde fake hesap acarak hayat arkadasi bulmayi uman birisiyle ne gelecegi ya.
Şöyle bişey yaşanmıştı daha önce ondan uyarayım dedim

Eklentiler

• Screenshot_20200225-015941_Samsung Internet.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 84
Guncelleme: ibret olsun diye yaziyorum arkadaslar. Cocuk ablasi ve abisiyle geldi, gayet guzel zaman gecirdik bir haftasonu boyunca kamp filan yaptik ama sifir flort belirtisi gosterdi. Ben de onceleri hala umutluydum sonra baktim ki bana attigini sandigim asiri flortoz tatli kiskirtici sicak bakisini 50 yasindaki ingilizce bilmeyen taksi soforu amcaya da atiyor, evet gercekten ayni bakisi taksici amcaya da atti arkadaslar, dedim yok ya bundan bi cacik olmaz, saldim kendi haline sonrasinda da beklentim sifirlandigi icin guldum eglendim hosuma da gitti acikcasi. Yani aslinda israrci davranmadim hatta belli bile etmedim. Zaten belli ki ilgisi yok ben ilgi gosterirsem adam misafirim bir gun evimde kaldilar hos olmaz diye dusundum... Peki bisey sorucam, sizce neden hoslandigim kimse benden hoslanmiyor? Hep hoslanmadiklarim yaklasiyor bana. Ki Hani cok yakisiklilari da begenmiyorum Ben, bu cocuk mesela benden de kisa, celimsiz hani klasik anlamda yakisikli asla degildi ha Ben cok begendim o ayri. Sismanim biraz hafif topluyum ondan olabilir mi diyorum ama bu durum ben 55 kiloyken de boyleydi. Sevgili bulabiliyorum ama hic cok hoslandigim biriyle sevgili olmadim hep sans verdim. Sizce neden olabilir bu durum kizlar?

Bilmiyorum sadece aşırı tatlısın yazmaya geldim. Benim 10 yaş büyük versiyonumsun. Hislerin o kadar geçti ki bana anlatamam. Seni seviyorum gel sarılalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…