buluştuktan sonra muhabbeti kesen erkek

zamansiz_

hayata gülümse :)
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
5.567
2.430
kızlarrrr selammm , yine saçmasapan ne olduğu belli olmayan ilişki çabamla burdayım

kendimi ikna edemediğim dönemde hep sizden destek alıyorum. Hepiniz iyi ki varsınız.
Yine silkelenmem gerekiyor acil

hemen konuya geçiyorum. Lazere gittiğim bir güzellik merkezi var. Herzaman gittiğim yer fakat 1 hafta önce gittiğimde merkezin resmen kapanmak üzere olduğunu gördüm ve baya estetisyenler falan yok tek kişi . Uzman bizi almadı seansa falan bu bambaska bir rezalet neyse orda bu malum şahsiyette bekliyor benimle , yanında da bir arkadaşı var . Yaşça baya benim babam olacak yaşta öyle söyleyeyim bu arada 29 yasındayım.

Neyse bu abi bana of ya niye almıyorlar falan diyor. Bende zaten girişkenimdir isyan etmeye başlıyor abiyle kanka oluyorum Bu çok yakışıklı malum şahıs hiç pas vermiyor , sohbete dahil olmuyor falan bir havalar yani.Başka 3 bayan daha var bizimle beraber.
Neyse baya böyle sorunlar açınca Burak diyim ismine . Burak sonunda havayı bırakıyor , konusuyor. Ben bu merkezin sahibini bizzat tanıyorum diyor. Ben rica ediyorum kendine arayıp durumu izah etmesini, mağdur olduğumuzu anlatmasını istiyorum. Nsey Burak arıyor , konuşuyor . Merkez sahibi yarın gelin diyor. O ara Burak'tan isimlerimizi istiyor. Burak'ta herkese isim soyisim sorup , merkez sahibine iletiyor. Ertesi gün gittiğimizde sorun olmaması için.

NEyse ertesi gün akşama doğru pat İnstagram'dan mesaj. Burak mesaj atıyor bana ben daha cevap vermeden mesajı siliyor.
Ben sazan tabi birde hiç başka bir şey düşünmediğim için ;

Selam Burak , ne yaptın işleme girebildin mi? diye soruyorum. İşte biraz klasik sohbet muhabbet 3 gün sürüyor. Buluşup kahve içelim diyor, o gün müsait olmadığım için ertesi gün buluşmayı teklif ediyorum. Hemen evet diyen benim Allah belamı versin

Neyse buluştuk . Gitmeden de Allah'ım ne olur birşeyler hissedeyim diye dua ediyorum( genelde bayadır birine bir şeyler hissedemiyorum) salak kafam
Neyse ben biraz iş çıkış gittiğim için ondan erken gittim . Bir yerde oturdum 5 dk sonra o da geldi. Sohbet muhabbet 3 saat falan oturduk. Bana sürekli evlilikle ilgili fikirlerimi sordu. Daha önce ciddi bir ilişkim olup olmadığını falan . Normalde sevmem bu tarz geçmiş soruları ama cocuğa bayılmışım Cevap veriyorum güzelce. İçimden de diyorum ben bununla evlenirim
Neyse dini muhabbetlere geçti . Yasak olduğu için üstü kapalı geçiyorum. Mezhep farklılığımız var. Sanırım bunlar biraz gelenekçi.
neyse hiç benden hoşlanmadığını düşündürecek bir şey yapmadı . Ya da benim aklı bir karış havada aklım fark etmedi bilmiyorum.
Kalktık o tamamen bana ters oturuyor. Beni bırakmasını istemedim resmen eziyet olacak trafık vs. Bir de yani ben geldiğim gibi dönebilirim. Böyle bırakayım edeyim şeylerini pek sevmem. Baya ısrar etti en son ne oldu yoksa tanımadığın birinin arabasına mı binmek istemiyorsun dedi . Aslında evet istemedim tam tanımıyorum çünkü. Ama özür dileyerek söylüyorum bu tabir için . '' Kezban '' demesin diye tamam dedim en azından yolunun üstü Marmaraya bıraksan yeter dedim , tamam dedi. Kendime çokkkk kızıyorum Sanırım beni deniyordu.

Bindik . Marmaray'da indirmedi. Ya niye durmadın diyorum. Sohbet ederek gideriz lütfen bırakayım dedi . Tamam dedim ama şöyle zahmet oldu böyle zahmet oldu diye kendimi parçalıyorum.

Neyse sohbet muhabbet geldik. Evime uzak bir yerlerde indim. '' eve gidince haber verirsin, dikkatli git. Çok teşekkürler '' diyerek indim arabadan. Ayaklarım yere basmıyor hemen kızlara aşık oldum diye mesaj atıyorum

Sonra aynen şöyle oldu ;

Burak : yol üstünde bir arkadaşıma ugradım. Haber ver demiştin , söyleyeyim dedim.
Ben : tamamdır :)
Burak : Eve geldim ben. Bir selam vereyim dedim :)
Ben : gittin mi :) iyi yapmışsın :) .

Saat bu konuşmaları yaparken 11 falan. Sonra uyumusum. Sabah kalktım ondan msj yok. Bende yazmadım bir şey.
Sonra öğlen gibi ;
Ben : Pişttt :) naber ?
Burak: İyi senden naber ?

Çok soğuk geldi bende '' iyi senden naber '' mesajına bir şey yazmadım. Hani dedim o üstüne 'ne oldu? sustun yazar falan.' Hiç bir şey yazmadı. Ben story attım hemen bakıyor falan.
Akşam o bir story atmış . Ymekte falan neyse bende bir şey yazmadım.

Sonra ertesi gün oldu içim içimi yiyor. İlgilenmiyor diye.
Msj yazdım Allah beni alsın.

Ben : Günaydınnn:) nasılsın , napıyorsun . Konuşamadık.
O : cevap yazmadı
Ben diyorum mesajı görmedi heralde. Bakayım dedim. Görüldü olmuş . Sonra baya bekledim. Belki işi vardır diye yok yazmıyor.
Sonra ben : Konuşmadık diye ben kötü bir şey düşünüp , üzerime alınmamıştım. Sanırım konuşmak istemiyorsun. Bana bunu söyleseydin , ben seni rahatsız etmezdim zaten. Neyse kusura bakma. Bir daha rahatsız etmem.
Sonra da bunu sildim instadan.

O : yine cevap yok...

E şimdi noldu ? Hoşlanmış gibiydi . Kızlar biliyorum tek görüşme ama çok içim ısınmıştı . İlk kez bu kadar tam anlamıyla uyduğumu düşündüm biriyle.
Sizce benden hoşlanmamış mı ?
Yoksa ben çok mu sacmalamışım.

Aklımdan çıkmıyor resmen 1 haftadır yaaa

Yani neyini tanidiniz, gordunuz bu kadar icinize sindi? Tutucu falan demissiniz, eskileri sordu bundan hoslanmadim demissiniz ama icinize sinmis
Iki tarafin da yazip yazip silmesini zaten anlamadim akisina birakin ergen gibi rahatsiz ettim falan bitis konusmalarinin luzumu yok cunku henuz birbirinizi tanimiyorsunuz. Yazmazsa siz de yazmazsiniz olur biter. Bu kadar cabuk kapilmayin derim.

İlk buluşmada eve bırakma ısrarı genelde 'bir kahveye davet etmicek misin' ile bitiyor. Gerisini yazmam gerekmiyor sanırım. Bence üzülmeyin - hem aşık filan da değilsiniz - boşluktasınız ve sizinle ilgilenen bir erkekten hoşlandınız. Emin olun çoğumuz bu durumu yaşadık geçmişte.
Önünüze bakın ve boşverin. Ben hep söylerim - Bir erkek ilgileniyorsa elinden gelen herşeyi yapar. Yapmıyorsa salın gitsin.

ayyy evet ya haklısınız . Hep bu tez canlılığım bırak yazmıyosa sende yazma. offfff kendime çok sinirliyim

kesinlikle. Zaten benim ondan hoşlandığımı anlamıştır.
İlgilense çoktannn bir şeyler yapardı. İlk adımı duyunca üşenmeyip bulan adam bir şeyler yapardı isteseydi .

Boşluktayım evet . Bir de etkilendim nedense . Zaten biri benim peşime düşmeyince ben aşık oluyorum heralde :)

aşık olduğunu sanıyorsun aslında. Zoru seviyoruz biz - ta ki karşımıza doğru insan çıkana kadar. Onunla her şey çok kolay, zahmetsiz oluyor çünkü.

Maalesef.
Adamın duyguları çok güçlü değilmiş.
Olsaydı duramazdı biliyorsun.
Erkeklerde naz,kaçma kovalamaca,trip gibi taktikler olduğunu sanmıyorum.
Maalesef.

muhtemelen hayatında başka biri vardır
sizde çok üstüne düşmeyin artık
aramaz da ararsa filan da hemen geri dönmeyin
zaten size uyan biri değil belli ki
sizde gönlünüze göre birini bulursunuz umarım

aşık olduğunu sanıyorsun aslında. Zoru seviyoruz biz - ta ki karşımıza doğru insan çıkana kadar. Onunla her şey çok kolay, zahmetsiz oluyor çünkü.
evet ya. Biri beni çok begense , ben bir şey hissedemiyorum. Ben begensem karşı taraf istemiyor.
istemedikçe iyice takıyorum kafaya

Maalesef.
Adamın duyguları çok güçlü değilmiş.
Olsaydı duramazdı biliyorsun.
Erkeklerde naz,kaçma kovalamaca,trip gibi taktikler olduğunu sanmıyorum.
Maalesef.
bende hiç taktik olduğunu düşünmüyorum. Düz bir adama benziyor zaten.
Taktik genelde biz kadınların işi.
Ya begenmese beni baya ters bir yer olmasına ragmen eve bırakmazdı düşüncesi var bir yandan da.
Acaba diyorum cok mu acele edip itici göründüm.

Ama dedğiniz gibi maalesef olumsuz. ay keşke olsaydı ya

Adamda mı suç gerçekten?

Naber yazmış cevap vermemişsiniz üstüne hikaye paylaşmışsınız. 2 gün önce tanıdığı birinin peşinden koşacak kadar .msalak değilmiş der geçerim.
Kendinizce naz yapmışsınız ama çok saçma davranmışsınız.
İlişkilerinizi böyle yaşıyorsanız “yine hüsran” modunda takılmanız çok normal.

Evet ısrarcı görünmek de hoş olmamış olabilir.
Beğenmiş ama kendini hazır hissetmiyor olabilir.
Mezhep farkını düşünüyor olabilir. (bazı insanlar bu konuda çok tutucu olabiliyor)
Bir de üzgünüm ama kız arkadaşı var olabilir. Dikkat ediyorum da arkadaş ya da tanıdık ayağına insanlar flörtleri olduğu halde karşı cinse buluşup sohbet edebiliyorlar. Hani eski arkadaşları ile buluşanlar neyse de yeni tanıştıkları kişilerle bile böyle buluşup sohbet eden çok duydum/gördüm. İnsanların fazla mı boş vakti vardır nedir,bilemedim...

muhtemelen hayatında başka biri vardır
sizde çok üstüne düşmeyin artık
aramaz da ararsa filan da hemen geri dönmeyin
zaten size uyan biri değil belli ki
sizde gönlünüze göre birini bulursunuz umarım
yok ben zaten adım atamam artık.
Yapışkan durumuna düşürmem kendimi.
Ama olmasını çok isterdim yalan yok.

heh işte sonradan bende bunu düşündüm. Acaba ona bu haraketlerim garip mi geldi gibisinden.,
Ama sonra yazdım sıfır tepki kalması normal mi?
Bilmiyorum sizin söylediğiniz de aklıma geliyor yani
hep bu tez canlılığımdan kaybediyorum ya , çok üzgünüm

of yaaa çok hoşlanmıştım. 3 saat nasıl geçti anlamadım yanında yani keyifliydi.
Bana teşekkür etti ona zaman ayırdığım için bilmiyorum.
Belkide fazla kibardı ayıp olmasın istedi sonra da mesafe koydu. Ya da ben çok acele edip onu bunalttım

O değil de ben instagramdan hemen silmezdim ayol!
Eski stalkerlardan kim kaldı?

Sonra yazmanız önemli değil ki. Dalga geçer gibi cevap vermeyip hikaye atıyorsunuz. Ertesi gün yazıyorsunuz. Tutarsız davranmışsınız. E adam da 2 gün önce tanıştığı birine üstelememesi çok normal. Kendinizi naza çektiğinizi düşünüp ben bununla mı uğraşacağım ya demesi çok normal.

evet böyle olma durumu benimde aklıma geliyor. Artık yapacak bir şey yok mu sizce. Yorumunuz cidden doğru tespit gibi.
Ne yapmalıyım ?

öyle olsa da insan hiç bir sey yazmazz mı ya ?
taş olsa çatlardı

evet böyle olma durumu benimde aklıma geliyor. Artık yapacak bir şey yok mu sizce. Yorumunuz cidden doğru tespit gibi.
Ne yapmalıyım ?

öyle olsa da insan hiç bir sey yazmazz mı ya ?
taş olsa çatlardı
Yazmasın daha iyi. Yazarsa şu şartlarda yokluktan yazar.
Siz önünüzdeki maçlara bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…