Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

eveet yaaaaa yağmur yağmadı sinir oldum evdeeee anne diyorum efendim diyoo yağmur yok diyorum kısmet diyoo :))) napıyozz bayanlar yarın buluşsakmı annem baabmla gidicekmiş hastaneyedeee???

yarın hava güneşli gibi
veeeee 13 derece
buluşalııııııııııııımmmmmmm

yok canım üst üste konu açmayalım
kk yıda düşünmek lazım dimi
akşama haber veririz kızlara

ben gidiyorum kızlar ev işlerine bakınayım azıcık akşama yemek yapayım da zaten akşam olmuş
bu kocik beni boşayacak KK yüzünden eee kime giderim o zaman hadi bakalım kim ister beni evinde
Şimdiden söyliyim güzel yemek yaparım ama toz almayı sevemem çünkü alarjim var
ben toz alana kadar burnum kopacak hale geliyor bazen hapşırmakdan canım çıkıyor yaaa
ee tekliflere açığım şimdi gidiyorum

Son düzenleme:
ben gidiyorum kızlar ev işlerine bakınayım azıcık akşama yemek yapayım da zaten akşam olmuş
bu kocik beni boşayacak KK yüzünden eee kime giderim o zaman hadi bakalım kim ister beni evinde
Şimdiden söyliyim güzel yemek yaparım ama toz almayı sevemem çünkü alarjim var
ben toz alana kadar burnum kopacak hale geliyor bazen hapşırmakdan canım çıkıyor yaaa
ee tekliflere açığım şimdi gidiyorum

fıstık benimde alerjim vardı ev süpürürken toz alırken hapsuraktan ölürdüm
yarılırdım çatlardım oderece
aam benimki hamilelikten sonra geçti çok şükür

sana tavsiyem hani maskeler varya eczaneden al
temzilik yaparken onu kullan
biraz daha rahat olursun:nazar:

Son düzenleme:
netten hava durumuna baktım güneşli ve 14 derecee ne olurr buluşalım yarınnnn kızlarrrrr ıyreeeeee deryaaaa lepatt b&m antreörr duyun sesimiii huhuuu

belinoşum keşke gelbilsem
aam gelemem bebişimle tek başıma hiç otobüse binmedim
annem de yok

ayy keşke bi buluşmayıda bizim burda yapabilsek ama size ters gelebilir ulaşım ama aslında okadarda zor diil :KK43:(
burası cok havadar piknik alanı gibi
hem güzel ve rahat yemek restoranları var :KK43:(
davet etsem gelirmisinizkiiii :KK43:((

ahhh be canım ciğerimm birazdaha havalar güzel olsun geliriz saatler bi değişssindee... bebişin çokmu küçükki? bak oyun parkıda var orda olurduu :)))

ahhh be canım ciğerimm birazdaha havalar güzel olsun geliriz saatler bi değişssindee... bebişin çokmu küçükki? bak oyun parkıda var orda olurduu :)))

1 yaşında canım ama cesaret edemem tek çıkmaya
:KK43:(( çünki tek vesayit ama baya uzak
havada erken kararıyo
annem olsaydı ona bnırakıp kesin gelirdimm:çok üzgünüm:

evet yaaa buluşalım evin içinde telefonumu kaybettim bulayım kızları haberdar edeyimmm
:)) belinay bu haber iyi oldu bak size yerleşebilirim kocik kovalayınca :roflol:

b&m tatlım o maskelerle de denedim inş. benimkide geçer bi gün
maskelerde çok canımı sıkıyor yaa neyse evde kocikle beraber yapıyoruz biz temizliği şimdilik :)

X