Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

Canım bu grup buluşmalarda tanıştı ve nerede denk gelsek o topici geyiğe çevirmede üstümüze yok :roflol::roflol:
daha yeni açtık topici biz birbirimizi tanıdığımız için şu anda konunun gidişatı nasılsın neler yaptın gibi
Ama sende katıl aramıza
yakında tanışırız seninlede bir buluşmadaa.s.

deryacım nerde buluşuyosunuzki:ecrin_bebek:gerçektemi demek her topici geyiğe çeviriyosunuz:):)ay çok güldüm alemsiniz

asom canım benim ben sana haber veririm ama şöyle söyliyim n yakın buluşma tarihimiz cumartesi bakırköy
beraber gidebiliriz valla
uykusu gelenler iyi geceler

ay ne hoş siz dışardada buluşuyosunuzhihoyyytee neler yapıyosunuz çok merak ettim:1rolleyes:tmm tatlım müsait olursam gelirim kısmetse

ay ne hoş siz dışardada buluşuyosunuzhihoyyytee neler yapıyosunuz çok merak ettim:1rolleyes:tmm tatlım müsait olursam gelirim kısmetse

Valla buluşup çene yapıyoruz sonra kopamıyoruz birbirimizden
Geçende çok güzel bir buluşma yaptık hemde sultanahmette
Şimdi sırada kadınlar matinesi yapıcaz kısmetse şöyyylleeee sazlı sözlü davullu zurnalı bir gün olacakkk ayyy çok heycanlandım yawww:sm_cool:

delikafaduldenkadınlar matinesimi..bana haber vermessen küserim..çok hoş ya bende istiyorum bananeşakkıdı

canlarım benim gözümden uyku akıyo valla kocişi unuttum çekyatta uyuyo hala muhabbet çok güzel ama çıkmak zorundayım öpüyom hepinizi iyi geceler

delikafaduldenkadınlar matinesimi..bana haber vermessen küserim..çok hoş ya bende istiyorum bananeşakkıdı

canım çok zevk alacağından eminim zamanla ne demek istediğimi anlarsın kk benim için apayrı bi dünya eminimki diğer arkadaşlarım içinde öyle burdaki sevgi ve muhabbet reel hayattaki dostlarımız kadar güçlü zaten biz reelede döktük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…