Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

18 yaşındayım ben en çıtırından
ıyre nerde bu kurs yawru kuş benim eşimde mecidiyeköyde gidiyo komedi gibi akşamları beraber ödev yapıyoz :)

aycacım bademlideyim ben mudanyaolunda

korupark varya oralardamısın cnm senn ... bisde bursa buluşmasında buluşruzz Şeniz
bu arada gerçekten yaş 18 mii ?? ben o yaşta anne olmuştum sende hamişsin o gunler geldi aklıma ve ogun bu gundur anneyimm .. kaydirigubbakcemile3

Kızlarr yaşlar kaç nerelisiniz (köken yani) ve eşleriniz nerelii hadi bakem yazıverin gariiikaydirigubbakcemile3

ben izmirliyim evlendimde bursaya gelin geldimm .. eşinm erzurumluu ... oğlumda ortaya karışıkk :eek:

ben 25 yaşında istanbul doğumlu yalnız köken giresun olan 1 adet belinayım :) ben yay burucuyum

aşkumcumsaa ileride damadınız olacak şahıssa almanya doğumlu istanbul büyümeli kökeni ise gümüşhanelii:) aşkımsa balık burcu

aman bee sizle konuşmicam ben ablanmışım peh küçükte yutim hap niyetine:mymeka:
ben ıyre yle konuçucam o bizim yakadanmış sizi naapam bee:dilcikar:

ben boğa beyim kova ay ne komik oldu yanyana yazınca delikafadulden

öf be mehtap 2 dk genç hissetçektim kendimi
84 mayıs ta baselde dünyaya gelmişim
babam çorumlu ama ankarada doğmuş büyümüş aramızda çorumu gören olmadı şuana dek
annem kırşehirli
ben bursalıyımhihoyyyt
eşim ordu-ünyelişakkıdı

canımın içi sen zaten fırından yeni çıkmış çıtırsın

aman bee sizle konuşmicam ben ablanmışım peh küçükte yutim hap niyetine:mymeka:
ben ıyre yle konuçucam o bizim yakadanmış sizi naapam bee:dilcikar:

cnm sevgilerimi sunuyuorum ben üsk kadıköy arasında oturuyorum lyre daki en bas harf L bunu küçük hali olan l delikafadulden

22 yaşundayum
aslen eskişehirliyem
emma 1 yaşında istanbula gelmişim bida burda devamm
eşimde kökeni trabzon
27 yaşında
emma oda avusturyada doğmuş
başak burcuyum
eşim koççç umm benüm kaydirigubbakcemile3
3 yıılık evliyik
bir yaşında veledimiz var
oda balık burcu sünüklünün tekii

memnun oldim

[yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyoruzzz:roflol::roflol:

öf be mehtap 2 dk genç hissetçektim kendimi
84 mayıs ta baselde dünyaya gelmişim
babam çorumlu ama ankarada doğmuş büyümüş aramızda çorumu gören olmadı şuana dek
annem kırşehirli
ben bursalıyımhihoyyyt
eşim ordu-ünyelişakkıdı

aplam benim peee:icecream:

korupark varya oralardamısın cnm senn ... bisde bursa buluşmasında buluşruzz Şeniz
bu arada gerçekten yaş 18 mii ?? ben o yaşta anne olmuştum sende hamişsin o gunler geldi aklıma ve ogun bu gundur anneyimm .. kaydirigubbakcemile3

:

koruparkı eccik daha geçiosun
yok be anam foyamı çıkarttılar geçen sayfada,24 üm benÇok üzgünüm çoook
bu arada bende istanbulda yaşıyorum kısa bi süreliğine bursadayım ailemin yanında

kızlar ben ve eşim erzurumluyuz dadaşından yani 22 yıl boyunca erzurumda yaşadım taki kociş beni alana kadar yani ailemi bırakıp geldim ben kova eşim ikizler burcu

bu arada burçlardan söz açılmışken ben,annem,babam,kardeşim ve oğlum kovayızz.. kocam boğaa

Iyre optimuma yakınmısın anacım sen galiba ruh ikizimsin bende boğayım :KK70:
eşimde boğa ha ikimizde 10 mayıs ta dönyaya şeytmişizkaydirigubbakcemile3

X