Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

aycaaaaaaaa canım geçmiş olsun bişey söyliyim mi hava sürekli dönüyor ya o nedenle baş ağrısı normal ben ilaç almayı hiç sevmem ve bugünlerde sebebsiz yere başım ağrır ne hastalık ne yorgunluk bir ağrı tutuyor işte ve canıma okuyor resmen yaaa
geçer inşallah

kıs benimde iki geceddir miğdem bulanıyo acaba havadanmıCADIARZU

deyoşum ya annemle gonuştum bu hafta gelmiyo
ayriyetten cumartesi hazırlık yapıcam
pazar seçimden sonra kalabalık misafirim var
yani bidahaki haftadan sonra müsait olucam inşlh ama size uymuyo

canım benim bu buluşma için değil zaten bundan sonra eğlenceye gidiyoruz yaaa aynı mekanda balık günü yapıcaz yaw sazlı sözlü diyorum adamları ayarlatıyorum haberiniz ola:dance::dance::dance:
üst katın açılışını hızlandırdım :roflol:sırnaşık şey

benimde bir haftadır midem yanıyor resmen açıp çıkarmak mümkün olsa keşkeeeeee

canım benim bu buluşma için değil zaten bundan sonra eğlenceye gidiyoruz yaaa aynı mekanda balık günü yapıcaz yaw sazlı sözlü diyorum adamları ayarlatıyorum haberiniz ola:dance::dance::dance:

harbimi kıss
nan kim sölicek sarkuu:nazar:
nasipse olur

oh oh yandan yandan kaydirigubbakcemile2:teytey::teytey::dance::dance:

c.tesi geeel geeel geeel gelll yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalakcaz buluşcazz :)

c.tesi geeel geeel geeel gelll yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalakcaz buluşcazz :)

bugün dışardaydık yaa çay içiyoruz oturdum kara düşünerek günleri saydım sonra öfkeyle oooofffff daha çok var yaaaaasenağlama dedim
yüksel neye çok var diyor
daha buluşmaya çok varrrrrrrr özledim kızları yaaaa diyorummm
nerden buldum bu KK sen diyooo:roflol::roflol:
Çok şükür ki bulmuşummmmmmmmmmsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

X