Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

belinayım acele etme o zaman nasıl olsa fufuk herhalini sevecek senin

deryam nerdesin göremedim seni şimdi yarın buluşmuyormuyuz ben tam gün katılacaktım:):):)

niye yaww ne güzel ayarlamıştım kendimiklava:klava:klava::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ahhh bendeeeee.. duşumu aldım kıyafetimi hazırladım saçlarımı yaptımmm ama olmadı işteee evde oturcam böle yaplılı saçla annemle buluşcaz sabahtan:roflol:

tubiş benim yarın misafirim gelcek ben katılamayacaktım sağolsun canlarımda cumartesi edek dediler

ahhh bendeeeee.. duşumu aldım kıyafetimi hazırladım saçlarımı yaptımmm ama olmadı işteee evde oturcam böle yaplılı saçla annemle buluşcaz sabahtan:roflol:

niye ki kimse gelmiyor diyemi ulen 1 saat yoktum ortalık karışmış yahuuudelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

sırf leptapım içinnnn erteledikk çünkü ben onu görmeyi tanımayı çok istiyorummmm onun ncikin görünce kımıl kımıl oluyommm:)))

ayçaaaaaaaaaaa çiçeğini gördüm çok teşekkürler sende bizden oldun buda bendena.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…