Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

o zaman iptal edelim belinayım bir sen bir ben zaten tubamda 1 saatliğine kaçacak günü varmış çarşambaya

akşam sekizde aradı yarın müsaitsen sana gelcem dedi bende okey dedim bgn evde değildim erkenden topiğe baksaydım çarşambaya ertelerdim ama şimdi çok geç

derya belinay hade bizim buraya gelinnn
dermişimmm
ama gelmezsizzz :KK43:

leptap gelmediğine göre iptal ediyoruz bebeğim çünkü ben seni b&m'yi aybikimi antrenörü ve ıyremide görmek tanımak istiyorum.. neyse vardır bir hayır bundada.. c.tesiye erteleriz kızlar bizdeeee

leptap gelmediğine göre iptal ediyoruz bebeğim çünkü ben seni b&m'yi aybikimi antrenörü ve ıyremide görmek tanımak istiyorum.. neyse vardır bir hayır bundada.. c.tesiye erteleriz kızlar bizdeeee

annemin ne zaman geleceğini tam bilsem cumartesiden bi kaç gün sonraya erteleyin mesala çarşambaya dicem ama işte ne zaman gelir bizim valide bilmiyorummsenağlama
çünki bakırköy buluşmasını bende çok istiyorum :çok üzgünüm:

annemin ne zaman geleceğini tam bilsem cumartesiden bi kaç gün sonraya erteleyin mesala çarşambaya dicem ama işte ne zaman gelir bizim valide bilmiyorummsenağlama
çünki bakırköy buluşmasını bende çok istiyorum :çok üzgünüm:

sen nerde oturuyon kız

yok bebeğimm deryamm şaka yaptımmmmmm kuzummm...

b&m anneciğini arasan gelse yaaaa ne olurr yaaaaa:KK43:((

ah canlarım benim valla çok sevindim belinayım seni kesinlikle tanımak istiyorum deryamı zaten çok seviyorum benim mutfakta biraz işim var bulaşıkları yıkamadım daha malum hazırlık yaptıkya abimler gider gitmez kendimi kk ya attım

canım cumartesiye değilde perşembeye yapsak
hem çok kalabalık olmaz bakırköy

X