Bülent Ersoy aynı elbisenin bütün bedenlerini satın aldı

Bence kesinlikle 44 beden. Çünkü ben de 36 falan oluyorum o zaman. Evet düşündüm baktım bence kesinlike 44ten bir fazla değildir kendisi.

Kadın e pardon adam e pardon kadın abartı kraliçesi ama bütün dönmelerde abartı var

Bi yetim giydirek bi fakir doyurak millete bi faydamiz olsun demezler ben bile utanıyorum aç susuz yariciplak insanları gördükçe üzerimdeki kazaklardan pantolonlardan ....

Adaletin bu mu dünya nerde eşitlik nerde hani kimi yemeye ekmek parçası bulamaz kimi çaput parçalarıyla egosunu tatmin etmeye çalışır söylenecek o kadar çok şey varki bogazima yutkundukca takiliyo soyleyemiyorum.....

helal olsun valla kadına 16 bın değil 160 binde harcasa hakkı. turkıye gibi bir ulkede cinsiyet ameliyatı olup yıllarca işinde çalışması engellendi. bugun bile insanlar hala ablaydı amcaydı diye bu tercihiyle alay etme hakkını kendınde buluyor. sürekli bir dışlanma hakaret yıne de özguvenı yerınde çalışıyor ben burdayım diyor. valla ondakı özguvenın bırazına hayır demezdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…