bulasik deterjani markasi bilen var mi

Yazikgelin

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
109
103
hayatimdan kimyasal iceren bri cok seyi cikarmaya calisiyorum . beyaz sabun gibi bir mucizeyle her isimi halleder oldum . dahasi da var merak edene tarifler verebilirim.. ama bir turlu bulasik mak deterjani bulamiyorummm:skandal: bildiginiz guzel markalar var mi dogal olsun her kasikta boyle kasik kasik kimyasal yemeyim...

Ben en son organik değil ama fosfatsız olduğundan ve bulunabilirliği açısından Frosh almıştım, parlatıcı gözüne de beyaz sirke kullanıyorum.En azından buram buram deterjan kokmuyor ve iyi temizliyor.

Ben en son organik değil ama fosfatsız olduğundan ve bulunabilirliği açısından Frosh almıştım, parlatıcı gözüne de beyaz sirke kullanıyorum.En azından buram buram deterjan kokmuyor ve iyi temizliyor.
beko benim makinem kesinlikle senede 2 kereden fazla kullanmayin cok asidik oldugundan makineye zarar verir dedi sirke kullanamiyorum o yuzden frosh u arasstirip denicem tesekkurler :)

beko benim makinem kesinlikle senede 2 kereden fazla kullanmayin cok asidik oldugundan makineye zarar verir dedi sirke kullanamiyorum o yuzden frosh u arasstirip denicem tesekkurler :)
Aaa teşekkür ederim 2 kere hakkımı çoktaaaan doldurdum ben kullanmayayım bari .Çamaşır makinesine de kullanıyorum yumuşatıcı gözüne onda da durum aynı mıdır sizce ?

Çamaşır makinesi için bir şey söylemediler bende çamaşır makinesi için ilk defa sizden duydum :)
Günaydın 🌈 Ben yumuşatıcı kullanmadım hiç kokularını da sevmem yapay gelir ve tıkar beni o nedenle o göze koyuyordum çok sert çıkabilecek havlular olduğunda özellikle.Birçok kişi koyuyor bulaşık makinesi gibi , kimyasala girmek istemeyen:) teşekkür ederim mutlu günler

Günaydın 🌈 Ben yumuşatıcı kullanmadım hiç kokularını da sevmem yapay gelir ve tıkar beni o nedenle o göze koyuyordum çok sert çıkabilecek havlular olduğunda özellikle.Birçok kişi koyuyor bulaşık makinesi gibi , kimyasala girmek istemeyen:) teşekkür ederim mutlu günler
Günaydıııı❤️ Bende denicem bakalım :)

hayatimdan kimyasal iceren bri cok seyi cikarmaya calisiyorum . beyaz sabun gibi bir mucizeyle her isimi halleder oldum . dahasi da var merak edene tarifler verebilirim.. ama bir turlu bulasik mak deterjani bulamiyorummm:skandal: bildiginiz guzel markalar var mi dogal olsun her kasikta boyle kasik kasik kimyasal yemeyim...
ERSAĞ var kimyasal katkı yok diye biliyorum. Bi araştırın netten isterseniz.

Karbonatı bir çok şeyde tavsiye ediyorlar yumuşatıcı olarakta duymuştum ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum

Karbonatı bir çok şeyde tavsiye ediyorlar yumuşatıcı olarakta duymuştum ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum
Yumuşatıcı olarak ben de duymadım, sebzeleri yıkama suyuna , içme suyuma, koltuk altı deodorant olarak hindistancevizi yağı ile beraber ve diş macunuolarak zerdeçal hind cev yağı ile beraber kullanıyorum ilk aklıma gelenler ingiliz karbonatı ama marketlerdeki karbonat değil.Sevgiler

Merhabalar bende çocuk sahibi olduktan sonra hayatımda ki birçok kimyasalı çıkardım bulaşık mak deterjanını o kadar çok araştırdım ki bir ara frosh kullandım ama onun içeriği çokta iyi değilmiş yaklaşık 7-8 Aydır green clean tableti kullanıyorum içerik olarak çok çok iyi bebeğimin çamaşırlarını da aynı markanın deterjanıyla yıkıyorum tavsiye ederim❤️ Sadece içinde zararlı kimyasal bulunmadığından bulaşıkları öyle pasparlak beklemeyin bu acı bir gerçek maalesef 🤷🏼‍♀️

Ersağı duydum da kullanan birini hiç duymadımmkalitesini merak ediyorum
Kullaniciyim ben ve tavsiye ettiklerim cok memnunn.herseyden onemlisi kimyasal değil. Cocuklarimizi teklikeye atmiyoruz.tavsiye ediyorum.ayni zamanda elde bulasik sivisini yara ve yaniklara dahi jel seklinde surebiliyoruz arastirmalisiniz bence.

Ersag kullanicisiyim cok memnununn.tavsiye ederimmm.

X