Bugünleri de gördüm çok şükür..

fatmur

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
121
50
41
Merhaba arkadaşlar..
Ben yaklaşık 3 yıllık evliyim. Daha öncesinde eşim erken dediği için 2-3 aydır bebek düşünüyorduk.
Ve pazartesi günü adetime 2 gün kala arkadaşımın ısrarıyla bi idrar testi yaptım. Bi de ne göreyim :) silik bi ikinci çizgi bana gülümsüyor..
Dün tekrar bi idrar testi daha yaptım veeee yine o ikinci silik çizgi..
Bugün yani beklenen regl günümde dayanamadım kan testi yaptırdım..
Rabbime şükürler olsun ki değerim 214 çıktı. Umarım bi sorun yoktur..
Doktora bir hafta sonra gitmeyi düşünüyorum ki gittiğimde Allah'ın izniyle keseyi görebilelim.
Fazla yorum yapmasamda bu sayfalardan çok şey okudum. Onun için bu mutluluğumu da sizlerle paylaşmak istedim..
Rabbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın..

Tebrik ederim arkadasim insallah sorunsuz 9 ay gecirirsin. Rabbim bebegini kucagina almayida nasip etsi

ayy canım hayırlı ugurlu olsun ya cok sevindim allah saglıcakla kucagına aldırsın insallah bende bugun test yaptırdım kan testi yarın sabah alıcam sonunncu keske seningibi o mutlu haberi alsam ama benim hiç umudum yok belirtilerim yok sende belirti varmıydı tatlım

ayy canım hayırlı ugurlu olsun ya cok sevindim allah saglıcakla kucagına aldırsın insallah bende bugun test yaptırdım kan testi yarın sabah alıcam sonunncu keske seningibi o mutlu haberi alsam ama benim hiç umudum yok belirtilerim yok sende belirti varmıydı tatlım

canım bundan önceki aylarda eşim istemese de hep bi ihtimal diye kendimi yoklar dururdum. yok göğsüm sızlıyo mu, yok göz bebeklerim büyümüş mü filan diye. ama bu ay sadece iki kez birlikte olduğumuz ve ilişki sonrasında hemen duşa girdiğim için ihtimal vermiyodum. eşim istiyorum dese de yine de tedirgindi..
bende herşeyi boşverdim.
ama 5 gün önce sabah mide bulantısıyla uyandım. kayınvalidem yemek yapmaya başlamış bende o kokudan tiksindim. tek şüphelendiğim belirti bu oldu bu ay ve çok şükür bugün bu sonucu aldım..
umarım senin de güzel haberlerini alırız..
yarın sabah sonucu öğrenince yaz mutlaka..
dualarım seninle..

tebrik ederim sende ocak annesi oluyorsun.ocak anneleri topigine bekliyoruz tatlım...

tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

çok guzel bır haber..hayırlı olsun....:ecrin_bebek:

tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

tebrikler canım inşallah güzel ve rahat bir 9 ay geçirirsin Allah ım bizlerede nasip etsin inşallah.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim..
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah..

tebrik ederim hayırlı olsun

hayırlı olsun canım işallah en kısa zamanda bizde görürüz bu günleri allahın izniyle

gözünaydın tebrik ederim
sorunsuz ve sağlıkla geçireceğin bir hamilelik dönemi diliyorumm

canım tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah

gözün aydin canim
rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip eder insallah:Saruboceq:
sende benim gibi adetinden önce görmüssün ama aramizdaki fark senin 2gün kala benim ise daha 2haftam vardi adetime ama melegim aceleci davrandi ve henüz 2haftalliken müjdeledi kendisini bize :)

allahim isteyen herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu insallah tüm dualarim anne olmak isteyenlerle hemde tüm kalbimle:Saruboceq:

tebrikler tatlım...çok mutlu oldum inan....allahım herkese tattırsın bu güzel duyguyu...

X