Saç Rengi ve Saç Boyama Bugüne kadar boyadığım tüm saç renklerim

2 numaralı resim kuaför tarafından boyandı Loreal olmalı
9 numarada koleston canım.

bahsettiğin rengi hiç denemedim ne renk olur nasıl olur bilemicem canım :bbo:

çok tesekkr ederim canım 2nci fotografn ayrıntıları için ve hızlı yanıtın için ..a.s.benim de saclarım sarı doreydi aktı turuncu gibi bi renk oldu kolestonun acık kumralını alıp boyadım turunculuğu gitti ama hala sarı ; bakalım ilerleyen zamanlarda ne renk yaparım vereliniortak

rica ederim

umarım hoş bir renk yakalarsın kaydirigubbakcemile5

sarisinlarda bi afet olmusun cnm koyu renklilerdede cok carpici
ben encok sari ve koyu tondaki saclarini begendim kendimdede öyleder asla kumral veya orta tonlu boya yaptrmam ya tam acik ya tam koyu olucak ama sana hepsi cok yakismiss:1hug:

en son saçının rengi sarısı çok doğal duruyor neyle bayadığını öğrenebilirmiyim.

en son saçının rengi sarısı çok doğal duruyor neyle bayadığını öğrenebilirmiyim.

ARDA-ALYA, iklim, zarifecik öncelikle teşekkürler :)

i_pek soruna gelince Koleston altın sarısıyla boyadım canım ama tek bir boyayla o hale gelmedi haberin olsun
kaydirigubbakcemile2

üstten 6. olan renge bayıldım.cook güzel.hangi boya bu?aslında 4/5/6 ya bittim desek :) bana bunların markalarını ve numaralarını ve sadece tek bya mı olduğunu yazabilirmisin?

bu kadar renk deişimi kimyasallar fönler vesaire saçların hala senlemikaydirigubbakcemile3

üstten 6. olan renge bayıldım.cook güzel.hangi boya bu?aslında 4/5/6 ya bittim desek :) bana bunların markalarını ve numaralarını ve sadece tek bya mı olduğunu yazabilirmisin?

hepsi tek boya

4 koyu kahve

5 bakır kahve

6 fındık kabuğu

KOLESTON kaydirigubbakcemile2

bu kadar renk deişimi kimyasallar fönler vesaire saçların hala senlemikaydirigubbakcemile3

bu kadar boya kısa zaman aralıklarında yapılmadı

5 senelik zaman dilimi içerisindeki saç renklerim bunlar

hepsini aynı senede boyamadım canım

evet saçlarım en son resimdeki gibi hala yerinde :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…