Saç Rengi ve Saç Boyama Bugüne kadar boyadığım tüm saç renklerim

altdan 3. saç rengını nasıl elde ettın ben düğünümde bu renk yapıcam bı gelın başı buldumda çok doğal naturel bı renk ama bır turlu anlatamıyorum derdımı zemuszemus

fısıtıgım bu ne güzellik ya her renk maasalla ne kadarda yakısmıs:nazar:
çok havalısın haaa.s.
benım röflelerim vardı koyu kahveye boyatıyorum 3 seferdir hala akıyo alttan cıkıyo turuncu turuncu rofleler sinir oluyorum valla ii degiştirmissin saclarınıkaydirigubbakcemile5

fısıtıgım bu ne güzellik ya her renk maasalla ne kadarda yakısmıs:nazar:
çok havalısın haaa.s.
benım röflelerim vardı koyu kahveye boyatıyorum 3 seferdir hala akıyo alttan cıkıyo turuncu turuncu rofleler sinir oluyorum valla ii degiştirmissin saclarınıkaydirigubbakcemile5

canımcım ne güzel iltifatlar edion sen öyle sağol balım:1ninca:

o röfleler hep çıkar öyle canım napıcaksın dert etmezemuszemus

altdan 3. saç rengını nasıl elde ettın ben düğünümde bu renk yapıcam bı gelın başı buldumda çok doğal naturel bı renk ama bır turlu anlatamıyorum derdımı zemuszemus

güllü resimden bahsediosun sanırım diğeri pek doğal değil çünkü röfleli olduğu için???CADIARZU

Koyu tonlar yüz hatlarınızı daha fazla ön plana çıkardığı için daha çok beğendim ama sarılardan da güllü resimdeki çok natural durmuş o da hoş olmuş.

Koyu tonlar yüz hatlarınızı daha fazla ön plana çıkardığı için daha çok beğendim ama sarılardan da güllü resimdeki çok natural durmuş o da hoş olmuş.

teşekkür ederim..gözlerimde yeşil olduğu için koyu tonlar yüz hatlarımı ve gözlerimi daha çok ön plana çıkarıyor evet

ama bende sarı saçı çok seviyorum kaydirigubbakcemile2

Boyadığın en sıcak renk bence bu olmuş ve yüzünü ortaya çıkarmış

En doğal olan bu ve çok masum göstermiş seni.

Bu rengi de çok beğendim ben ama yaşını diğer fotoğraflara göre olgun göstermiş.

Sarıdan vazgeçemeyenlerdensen bu renkte karar kılman iyi olur :KK66:

.....

X