Gebeliğe Hazırlık bugün saat üçte test sonucu alacağım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
ne olur kızlar hepimiz bugün sonuç alacak herkese dua edin ben de saat 3 te alacağım.:Saruboceq:

canım inşallah hamilesindir.sonucunu mutlaka bildir emi...bende 3 gibi alacağım sonucumu bende bekliyorum fakat benim 2. testim 1.de 597 çıktı dua tte ne olur ikiye katlasın.çok korkuyorum ve heyecanlıyım

canlarim bende bugun 3 de alacagim, uc - uc bucuk gibi ara dedi doktorum, ayy bende cok heycanliyim.. Allah Hepimizin gønlunden gecen neyse aynen onu versin Insallah =) Dua edicem sizlerede kendimedea.s.

canım hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırız herşeyin yeri ve zamanı var unutmayyın sonuç ne olursa olsun üzülmek yok tamam mı..

Cok haklisin, herseyin hayirli vaktini, Allahim bilir, O en guzelini verir hep.. sonuc negatif`de olsa uzulmek yok

ne olur kızlar hepimiz bugün sonuç alacak herkese dua edin ben de saat 3 te alacağım.:Saruboceq:
hakkına hayırlısı güzelim inşallah olumlu sonuç alırsın
rabbim gönlüne göre versin ne diyeyim bu gün sevinçli güzel haberler alman dileğiyle Allah yar ve yardımcın olsun

canım inşallah hamilesindir.sonucunu mutlaka bildir emi...bende 3 gibi alacağım sonucumu bende bekliyorum fakat benim 2. testim 1.de 597 çıktı dua tte ne olur ikiye katlasın.çok korkuyorum ve heyecanlıyım
hangi test bu?1. 2. derken kendi yaptığın test mi bu?yoksa hastanede mi canım?
hadi hayırlısı umarım ikimiz de olumlu sonuç alırız

ayy simdi saatler dakikalar size ne kadar uzun gelir . beklemeside cok kötü yaaaa. Hayirlisi ne olsa o olur insallah. Positiv düsünün öyle ciksin

canlarim bende bugun 3 de alacagim, uc - uc bucuk gibi ara dedi doktorum, ayy bende cok heycanliyim.. Allah Hepimizin gønlunden gecen neyse aynen onu versin Insallah =) Dua edicem sizlerede kendimedea.s.
gülüm benim ya allah sana da bana da nasip etsin inşallah tüm isteyenlere de
ya olmazsa diye korkuyorum hem çok umutsuzum hem de olumsuz cevap almaktan korkuyorum nasıl oluyosa bu ne yaman çelişki allahım:çok üzgünüm:

canım ben 1 ağustosta idrar testi yaptım pozitif çıktı akşama kan testi verdim hastanede oda 597 çıktı yani hamileyim fakat korkuyorum bugün yine test verdim kan testi onun sonucunu bekliyorum kasık ağrılarım oluyor arada buda beni korkutuyor.peki gününüz geçtimi..

hakkına hayırlısı güzelim inşallah olumlu sonuç alırsın
rabbim gönlüne göre versin ne diyeyim bu gün sevinçli güzel haberler alman dileğiyle Allah yar ve yardımcın olsun
sağol canım benim ya.dua edin ne olur.
özellikle hamile olanlar siz edin.onların duaları kabul olurmuş

canım inşallah hamilesindir.güzel haberle dönüp bizimle paylaşman dileğiyle.dualarım seninle. :Saruboceq:

şu mübarek aylarda inşallah dularınız kabul olur kızlar inşallah hayırı haberlerle dönersiniz :teytey:

Allah sizlerden razı olsun kızlar ne güzel moral veriyorsunuz inşallah sizlerinde gönlünüzdeki neyse o olsun çok teşekkür ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…