Bugün neler yaptınız ?

saol canım geliriz tabiki, akşam olunca bi rehavet çöküyor...az sonra eşler gelecek..çay kahve film saatlerine geçilecek..bu saatte sohbete fırsat kalmıyor ki
Tabi orası doğru Benim de eşim gelicek ama gece çalıştığı zamanlar yazıyorum Ben de eşimin yanında pek almam elime tel Zaten ayıp olur onla ilgilenmemek ...

Merhaba kızlar ben Şeyma aranıza katılmak isterim 22 yaşında 2,5 yılık evliyiz bebiş istiyoz yuvamıza ama ne yazıkki bebişimiz tedavi siz gele miyceğini öğrendik gerçi Allah tan umut kesilmez ama nasib.
Neyse tüp bebek tedavisi görcez çok yakında inşallah.Aranızda asosyal tanır beni canım arkadaşım oda benim burdan tanıdığım mükemmel bi arkadaş.
Bazen sohbet etmeyeiçimi dökmeye ihtiyacım var eskiden çok takılırdım bu sitede hatta çok güzel arkadaşlar edindim çok güzel bi tipiğimiz vardı bi anda dağılı verdik üzgünüm ama artık benim dırdırlanmamıda okuycaksınız:)))

@
aaa beni hatırladın mı benim sohbet tipiğime de gel

Ah pardon burası zaten benimmiş beynim yandı:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…